رئیس صندوق رفاه خبر داد:

افزایش بودجه صندوق رفاه دانشجویان

افزایش بودجه صندوق رفاه دانشجویان

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش بودجه صندوق در پیشنهاد دولت به مجلس آگاهی داد و اظهار داشت: هنوز اینكه چقدر از این بودجه توسط مجلس مصوب شده و تخصیص یابد معلوم نیست.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در سال ۹۹ اظهار داشت: بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در پیشنهاد دولت به مجلس، افزایش داشته است، ولی اینكه این افزایش چقدر در مجلس تأیید و اختصاص داده شود، هنوز معین نمی باشد.
وی افزود: چون مجلس هم منابع و هم مصارف دولت را بررسی می كند ممكنست به جایی برسد كه اعلام نماید، منابع دولت ۲۰ تا ۳۰ درصد قابل تأمین نیست و كل بودجه را به اندازه آن چند درصد كم كند كه بر روی بودجه صندوق نیز تأثیر می گذارد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه كرد: بدین سبب تا زمانی كه مصوبه مجلس اعلام نشود امكان اعلام عدد و رقم نهایی برای بودجه صندوق در سال ۹۹ وجود ندارد.
وی با اشاره به پرداخت وام های دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ نیز اظهار داشت: پیش بینی ما این است تا سقف ۳۰۰ میلیارد تومان از مجموع ۵۰۱ میلیارد تومانی كه برای پرداخت وام دانشجویی پیش بینی شده است را در نیمسال اول به متقاضیان پرداخت نماییم. ولی با عنایت به اینكه هنوز تمام فهرست های ارائه شده به صندوق پرداخت نشده است میزان پرداخت وام در نیمسال اول مشخص نشده است.


منبع:

1398/10/12
11:03:19
5.0 / 5
3934
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است