رئیس سازمان امور دانشجویان مطرح كرد؛

توجه دانشگاه امیركبیر به حوزه دانشجویی و خوابگاهی

توجه دانشگاه امیركبیر به حوزه دانشجویی و خوابگاهی

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: دانشگاه صنعتی امیركبیر در حوزه دانشجویی به خصوص خوابگاه ها فعالیت های زیادی انجام داده است.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، مراسم معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیركبیر امروز با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان و رئیس این دانشگاه اجرا شد.
جواد شكراله مغانی معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیركبیر در این مراسم اظهار داشت: اگر بخواهیم حركتی به سمت آینده بهتر در دانشگاه داشته باشیم باید به مسائلی همچون خوابگاه، تغذیه، تربیت بدنی و امور فرهنگی دانشجویان توجه ویژه داشته باشیم.
خرسندی معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیركبیر نیز در این مراسم اظهار داشت: معاونت دانشجویی با ۹ حوزه بسیار جدی سركار دارد و خدمات گسترده ای ارائه می كند بطوریكه معاونت فرهنگی و دانشجویی در حوزه اساتید نیز می تواند فعالیت هایی داشته باشد. چونكه این دانشگاه دارای ۴ هزار و ۵۰۰ دانشجوی خوابگاهی است.
وی با اشاره به اینكه فعالیت های صورت گرفته در بحث دانشجویی بسیار زیاد بوده و به حد مطلوب رسیده است، اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی خیلی مشكل است. چونكه باید تمام نیازهای دانشجویان در انجام فعالیت های فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.
وی اشاره كرد: در دانشگاه صنعتی امیركبیر فعالیت های فرهنگی زیادی انجام شده است كه در این فعالیت ها نیازهای دانشجویان مورد توجه قرار گرفته است.
گفتنی است، در این مراسم از زحمات جواد شكراله مغانی معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تقدیر و سیاوش خرسندی عضو هیات علمی دانشكده مهندسی كامپیوتر بعنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیركبیر ارائه شد.
توجه دانشگاه صنعتی امیركبیر به حوزه دانشجویی و خوابگاهی
مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در این مراسم اظهار داشت: دانشگاه صنعتی امیر كبیر در حوزه دانشجویی به خصوص خوابگاه ها فعالیت های زیادی انجام داده است. فعالیت هایی كه در حوزه دانشجویی انجام می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ چونكه این فعالیت ها در رسیدن دانشگاه به اهداف آموزشی و پژوهشی كمك بسیاری خواهدنمود.
صدیقی با اشاره به اینكه اگر دانشجویان از اسكان، تغذیه، امكانات ورزشی و مشاوره مناسب برخوردار نباشند این كمبودها در حوزه آموزش نیز موثر خواهد بود، اضافه كرد: فعالیت در حوزه دانشجویی و فرهنگی خیلی مشكل و پرمشقت است، اما فعالیت برای دانشجویان شیرینی های خاص خودرا نیز دارد.
وی ضمن تاكید بر اینكه به دفاتر مشاوره دانشگاه ها باید توجه ویژه ای شود، اظهار داشت: دانشجویان سرمایه كشور هستند و باید سالم به جامعه تحویل داده شوند در دانشگاه ها همه به دنبال رفتار پدرانه هستند و حقوق دانشجویان در برخوردهای انضباطی باید جدی گرفته شود.


منبع:

1398/09/04
14:51:43
5.0 / 5
4029
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است