برنامه های ویژه اداره كل تشكل های اسلامی سیاسی برای روز دانشجو

برنامه های ویژه اداره كل تشكل های اسلامی سیاسی برای روز دانشجو

به گزارش دانشگاه فارسی مدیركل تشكل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه های ویژه این اداره كل برای روز دانشجو در واحدهای دانشگاهی اطلاع داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد، نشست آموزشی تشكیلاتی «بانوی مومن انقلابی» ویژه اعضای فعال تشكل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بامداد امروز (سه شنبه ۲۱ آبان) در كتابخانه دكتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار گردید.
محمد قربانی گلشن آبادی مدیركل تشكل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با اشاره به اهمیت فعالیت تشكل های دانشجویی در دانشگاه، تصریح كرد: حالا در نبرد چند جانبه ای قرار داریم كه دشمنان تلاش دارند در جبهه های مختلف فرهنگی و اقتصادی به مصاف جمهوری اسلامی ایران برآیند، در این راستا ده ها كانال ماهواره ای فارسی زبان تلاش دارند كه با هجمه های سهمگین خود جوانان را هدف قرار دهند.
مدیر كل تشكل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: با عنایت به برنامه ریزی های دشمن در حوزه های فرهنگی و اقتصادی كه با ابزارها و روش ها و متدهای جدید صورت می گیرد، تشكل های دانشجویی باید بدانند كه در كجای این جبهه فرهنگی قرار دارند.
وی با اشاره به نقش مهم حضور دانشجویان خواهر در برنامه های تشكیلاتی اظهار داشت: حوزه زنان حوزه حساس و اساسی است. با عنایت به اهمیت این مورد تشكل های دانشجویی بخصوص تشكل های خواهران از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند و باید محكم و استوار بایستند و برای حل مشكلات به كمك كشور بیایند.
قربانی از برنامه های ویژه اداره كل تشكل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی برای روز دانشجو اطلاع داد و اظهار داشت: ۱۶ آذر امسال برنامه های ویژه ای برای دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی در واحد دانشگاهی برگزار می شود.

1398/08/25
14:03:43
5.0 / 5
3975
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است