وزیر علوم خبر داد

شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان تجدید نظر می شود

شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان تجدید نظر می شود

به گزارش دانشگاه فارسی وزیر علوم اعلام نمود: برای شفافیت بیشتر و همینطور رفع نگرانی های دانشجویان در مورد شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان دراین شیوه نامه تجدید نظر خواهیم كرد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، منصور غلامی در حاشیه جلسه هیات دولت اظهار داشت: آئین نامه انضباطی دانشجویان مصوبه خاص خویش را داشته و در حال اجرا می باشد.
وی افزود: در قانون پیشبینی شده برای اجرای دقیق تر، برای آئین نامه مذكور توسط دو زارتخانه علوم و بهداشت شیوه نامه تهیه شود، كه مصوب هم شده است.
وزیر علوم افزود: در شیوه نامه مذكور دو مورد اضافه شده اول بحث تخلفات اخلاقی در دوره بالینی دانشجویان پزشكی، چون دانشجویان پزشكی یك دوره آموزشی دارند و یك دوره آموزشی در بیمارستان دارند.
غلامی افزود: یك بخش هم مربوط به مواردی است كه احیانا در فضای مجازی رخ می دهد. این بخش یك مقداری ایجاد نگرانی كرده است و دانشجویان یك مقدار نگران هستند كه به بخش خصوصی فضای مجازی ورود شود كه اصلا این مورد مطرح نیست.
وی تصریح كرد: بنابراین معاونان دانشجویی وزارتخانه های مذكور برای شفاف تر شدن مبحث درحال بازبینی آن قسمت ها هستند.
وزیر علوم افزود: خود من شخصا از دانشجویان هم خواسته بودم اگر نظری، پیشنهادی دارند به ما منتقل كنند و اگر مواردی در شیوه نامه احتیاج به اصلاح داشته باشد توسط هیات های بدوی و تجدید نظر اصلاح گردد.

1398/08/10
15:12:22
5.0 / 5
3896
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است