در سال ۹۸؛

استاد دانشگاه امیركبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد

استاد دانشگاه امیركبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد

دانشگاه فارسی: عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیركبیر از طرف مركز تحقیقات راه، مسكن و شهرسازی بعنوان چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران در سال 1398 برگزیده شد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، دكتر فریدون مقدس نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیركبیر به پاس سال ها تلاش بی وقفه علمی و اجرایی در حوزه صنعت قیر و آسفالت كشور از طرف مركز تحقیقات راه، مسكن و شهرسازی بعنوان چهره برتر قیر و آسفالت ایران در سال ۱۳۹۸ برگزیده شد.
این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیركبیر در یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر و آسفالت و ماشین آلات مورد تقدیر قرار گرفت. دكتر فریدون مقدس نژاد دوره دكتری خودرا در رشته مهندسی عمران (گرایش راه و ترابری) از دانشگاه سیدنی استرالیا و فوق دكتری خودرا از دانشگاه وسترن سیدنی دریافت كرده است.
وی استاد تمام و مدیر گروه حمل و نقل دانشكده مهندسی عمران و محیط زیست دانشكده صنعتی امیركبیر است.
مقدس نژاد دارای ۱۲۰ مقاله آی اس آی، ۳۰ مقاله در مجلات معتبر بین المللی و علمی پژوهشی داخلی و ۱۸۰ مقاله در كنفرانس های معتبر داخلی و خارجی است. این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیركبیر دارای ۲۳ اختراع ثبت شده داخلی و یك اختراع ثبت شده در كشور آمریكا است.
مقدس نژاد تابحال موفق به تالیف ۸ كتاب در زمینه مهندسی راه و راه آهن و سه فصل از كتب معتبر خارجی است. همین طور وی مجری ۱۷ پروژه صنعتی بوده است. این استاد دانشگاه صنعتی امیركبیر تابحال بعنوان پژوهشگر برتر حمل و نقل در سیزدهمین همایش بین المللی حمل و نقل ریلی در سال ۱۳۹۰ و پژوهشگر برتر وزارت راه و شهرسازی در دومین همایش دادمان ۱۳۹۶ انتخاب شده است.
همچنین وی ۷۰ پایان نامه كارشناسی ارشد و ۹ پایان نامه دوره دكتری را راهنمایی كرده است. مقدس نژاد عضو ۶ كمیسیون و شورای تخصصی راه و حمل و نقل در وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران است. همین طور در هیات تحریره ۵ مجله علمی و پژوهشی نیز عضو است.


منبع:

1398/08/08
15:22:56
5.0 / 5
3966
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است