مهندسان استرالیایی طرح های ضد محیط زیستی را اجرا نمی كنند

مهندسان استرالیایی طرح های ضد محیط زیستی را اجرا نمی كنند

به گزارش دانشگاه فارسی ده ها سازمان فنی و مهندسی و هزاران مهندس استرالیایی تصریح كردند در اجرای طرح های توسعه استفاده از سوخت های فسیلی مشاركت نمی كنند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از یاهونیوز، كاركنان شركت های مهندسی در استرالیا كارفرمایان خویش را به شكل فزاینده ای تحت فشار قرار داده اند تا از مشاركت در طرح های استخراج منابع زیرزمینی كه استفاده از سوخت های فسیلی را زیاد می كند، اجتناب كنند.
بر همین اساس حدود هزار مهندس استرالیایی و ۹۰ سازمان فنی و مهندسی در این كشور كه بعضی از آنها شركت های بزرگ و معتبری هستند، اعلامیه ای را امضا كرده و تصریح كرده اند تمامی طرح های جدید را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند تا از عدم تاثیرگذاری منفی آنها بر محیط زیست اطمینان كسب كنند. این افراد و سازمان ها می گویند طرح های مورد اشاره همینطور نباید باعث تشدید گرمایش زمین شوند.
اجرای برخی طرح های استخراج سوخت های فسیلی در استرالیا به دلیل همین مخالفت ها با مشكل روبرو شده است. بعنوان مثال می توان به یك پروژه معدنی شركت Carmichael اشاره نمود كه قادر به استخدام نیروهای ماهر نیست و برخی كاركنان آن دیگر با این طرح همكاری نمی كنند.
همچنین برخی شركت های پیمانكاری هم همكاری خویش را با Carmichael قطع كرده اند كه همچون آنها می توان به Aurecon و Cardnoاشاره كرد. انتظار می رود طی روزهای آینده متخصصان بیشتری به این طرح بپیوندند.

1398/08/03
19:14:07
5.0 / 5
4177
تگهای خبر: متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است