دبیر هیئت عالی جذب:

بورسیه های بلاتكلیف تا فردا جهت شركت در فراخوان مهلت دارند

بورسیه های بلاتكلیف تا فردا جهت شركت در فراخوان مهلت دارند

دانشگاه فارسی: دبیر هیئت عالی جذب شورایعالی انقلاب فرهنگی اعلام نمود: بورسیه های بلاتكلیف تا فردا سه شنبه ۳۰ مهرماه جهت شركت در فراخوان مهلت دارند.جواد محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فراخوان ثبت نام بورسیه های بلاتكلیف تصریح كرد: مهلت فراخوان ثبت نام بورسیه ها تا آخر مهرماه تمدید شده است و بورسیه های بلاتكلیف برای جایابی تا آخر مهر ماه فرصت ثبت نام دارند.
وی افزود: از تعدادی كه در فراخوان بورسیه ها شركت كرده اند ۷۵ نفر دارای حكم بورس هستند كه ۳۵ نفر از آنان از بورسیه های قبل و ۳۵ نفر از بورسیه هایی هستند كه تازه فارغ التحصیل شده و خواهان جایابی هستند.
دبیر هیئت عالی جذب شورایعالی انقلاب فرهنگی تصریح كرد: ثبت نام كنندگانی كه هنوز حكم بورس و مدرك دكتری خویش را عرضه نداده اند باید مدارك خویش را تا آخر مهلت تعیین شده یعنی ۳۰ مهر ماه عرضه كنند. ارسال تصویر حكم بورس و مدرك دكتری جهت طی فرایند جذب راتبه ها به آدرس پست الكترونیكی jazb@sccr.ir الزامی است.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، راتبه هایی كه در مقطع دكتری دانش آموخته شده اند می توانند فرم فراخوان بورسیه را تكمیل كنند. راتبه هایی كه دارای حكم بورس و مدرك دكتری هستند هم می توانند فرم فراخوان بورسیه های شهریور ۹۸ را تكمیل كنند.
دانشجوی درحال تحصیل نمی تواند فرم را پر كنند. اسامی راتبه ها به اداره كل بورس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای تأیید ارسال می شود و عدم تأیید اداره كل بورس عدم پیگیری را به دنبال خواهد داشت.
راتبه هایی كه سن آنها در زمان فارغ التحصیلی دكتری پایین تر از ۴۰ سال باشد می توانند فرم مذكور را تكمیل كنند. راتبه هایی كه معدل كارشناسی بالاتر از ۱۴ و كارشناسی ارشد بالاتر از ۱۶ دارند هم می توانند ثبت نام كنند.

1398/07/29
23:42:08
5.0 / 5
4263
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است