شب گذشته رخ داد؛

تحصن دانشجویان علم و صنعت به دنبال مسمومیت غذایی

تحصن دانشجویان علم و صنعت به دنبال مسمومیت غذایی

به گزارش دانشگاه فارسی به دنبال مسمومیت غذایی دانشجویان علم و صنعت، شب گذشته ۳ دستگاه آمبولانس، یك دستگاه موتور آمبولانس و ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس به دانشگاه اعزام شد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، شب گذشته برخی از دانشجویان خوابگاهی در اعتراض به بی كیفیت بودن غذا و مسمومیت برخی از دانشجویان در حیاط دانشگاه، سلف و جلوی درب ساختمان ریاست تحصن كردند.

مركز اورژانس تهران هم اعلام نموده است كه با گزارش مسمومیت برخی از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت، ساعت ۱۰ شب گذشته ۳ دستگاه آمبولانس، یك دستگاه موتور آمبولانس و ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس به این دانشگاه اعزام شده است.
مركز اورژانس همینطور اعلام نموده است كه ۳۰ نفر از دانشجویان دارای علایم مسمومیت بوده كه به آنها رسیدگی شده است و احتمال انتقال برخی از دانشجویان به مراكز درمانی وجود دارد.

روز گذشته معید مهدیان دبیر شورای صنفی دانشگاه علم و صنعت در گفتگویی كه با خبرنگار مهر داشت از مسمومیت غذایی ده ها تن از دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه اطلاع داد.
وی با اشاره به اینكه این اتفاق یك مرتبه دیگر در تیرماه امسال برای دانشجویان رخ داده بود، اظهار داشت: بار قبل ۷_۸ دانشجو مسموم شدند.
خبرنگار مهر به منظور پیگیری این مورد تلاش داشت در تماس با معاون دانشجویی این دانشگاه، در جریان جزئیات این ماجرا قرار بگیرد اما معاون دانشجویی حاضر به مصاحبه نشد.

1398/07/24
23:33:36
5.0 / 5
3850
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است