با ابلاغ دستورالعملی؛

جزئیات بازگشت به تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام گردید

جزئیات بازگشت به تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام گردید

به گزارش دانشگاه فارسی معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه و معاون علوم، مهندسی و كشاورزی دانشگاه، دستورالعمل بازگشت به تحصیل دانشجویان بازمانده از تحصیل دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ كردند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد، حجت الاسلام دكتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه و دكتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و كشاورزی دانشگاه، دستورالعمل بازگشت به تحصیل دانشجویان را به رؤسای استانها، واحدها، مراكز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ كردند.
براساس این دستورالعمل ادامه تحصیل دانشجویان رشته های غیرپزشكی دانشگاه آزاد اسلامی كه به علل مختلف از ادامه تحصیل باز مانده اند (به جز دانشجویانی كه به علت وضعیت نامطلوب تحصیلی اخراج آموزشی شده اند) در صورت مراجعه، تا آخر ۹۹/۶/۳۱ بلامانع اعلام می شود.
این دستورالعمل مشمول دانشجویان تحصیلات تكمیلی كه فقط آخر نامه/ رساله آنها باقی مانده است، نمی گردد، بنابراین برای این دانشجویان برابر ضوابط و مقررات آموزشی و با رعایت قوانین نظام وظیفه تصمیم گیری بعمل می آید.
براساس بندهای این دستورالعمل افرادی كه رشته/گرایش آنها در واحد دانشگاهی دایر نبوده و در شرایط كنونی واحد و مركز پذیرش دانشجو ندارند، مشمول این دستورالعمل نمی شوند.


1398/07/22
18:23:13
5.0 / 5
3984
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است