رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد:

ثبت نام 6 هزار نفر برای اربعین، ایجاد موكب مرزی در چذابه و شلمچه

ثبت نام 6 هزار نفر برای اربعین، ایجاد موكب مرزی در چذابه و شلمچه

به گزارش دانشگاه فارسی تا امروز بیش از ۶ هزار نفر از دانشجویان، اساتید و كاركنان دانشگاه آزاد برای سفر اربعین در سامانه ساجد ثبت نام كرده اند كه دو برابر كل ظرفیت سال قبل است.احمد صالحی آرا، رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره خدمات رسانی دانشگاه آزاد در راهپیمایی اربعین، اظهار داشت: امسال دانشگاه آزاد تسهیلات بیشتری را برای دانشجویان، كاركنان و اساتید دانشگاه در نظر گرفته اما از هزینه كرد غیرمتعارف خودداری كرده است.
وی با اشاره به اینكه بخش عمده ای از هزینه ها از بخش نذورات صورت گرفته است، اضافه كرد: برای دانشجویانی كه تمایل دارند در مراسم اربعین شركت نمایند، تسهیلاتی همچون وام در نظر گرفته شده است؛ همینطور به دانشجویان، كاركنان و اساتید ۲-۳ روز مرخصی تشویقی داده شده است.
رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد با بیان این مطلب كه تسهیلاتی را در خطوط مرزی برای زائرین ایجاد كردیم، اضافه كرد: موكبهای مرزی در خوزستان، شلمچه، چذابه و خرمشهر بوجود آمده است و در شهر ایلام و مهران هم تسهیلاتی را برای زائرین دانشگاهی فراهم نموده ایم.
صالحی آرا افزود: در كرمانشاه در مرز خسروی، فضایی برای اسكان موقت زائرین دانشگاهی فراهم شده و میرجاوه سیستان و بلوچستان پذیرای میهمانان خارج از كشور از پاكستان و افغانستان است.
وی در ادامه با اشاره به اینكه همه موكبهای مرزی ما توسط مدیران واحدها و معاونین فرهنگی بوجود آمده و اقدامات اجرایی توسط بسیج دانشجویی صورت می گیرد، خاطرنشان كرد: همینطور در راه راهپیمایی اربعین، ۳ موكب پیشبینی شده كه موكب اول مربوط به واحد علوم و تحقیقات، موكب دوم توسط واحد تهران مركز و موكب سوم توسط واحد دانشگاه آزاد فارس اداره می شود.
رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد بیان كرد: همینطور موكب بزرگی در كربلای معلا داریم كه توسط واحد خراسان رضوی و موكب كاظمین توسط واحد قم اداره می گردند.
صالحی ضمن اشاره به اینكه تمامی موكب ها دارای اسكان موقت هستند، تصریح كرد: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اینكه پذیرایی و خدمت رسانی را از موكبهای عراق سلب نكنید، با موكب های عراقی هماهنگی در جهت پذیرایی و اسكان موقت به صورت مشترك به عمل آمده است.
وی در ادامه اتمام مهلت ثبت نام برای اربعین را تا روز پنج شنبه (۱۸ مهر) اعلام نمود و اظهار داشت: تا امروز بیشتر از ۶ هزار نفر از دانشجویان اساتید و كاركنان دانشگاه آزاد در سامانه ساجد ثبت نام كرده اند كه دو برابر كل ظرفیت سال قبل است و این روزها سرعت ثبت نام در حال افزایش می باشد.

1398/07/19
23:07:41
5.0 / 5
3935
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است