آغاز فرایند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی

آغاز فرایند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی

به گزارش دانشگاه فارسی فرایند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی شروع شد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی همزمان با شروع سال تحصیلی، شُعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در سراسر كشور مبادرت به عضوگیری دانشجوها در این سازمان می كند.
شُعب سازمان دانشجویان به منظور سازماندهی مطلوب و توسعه‌ی مشاركت دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی كشور در حوزه های اندیشه ای، زیست­ محیطی، اجتماعی، كارآفرینی، سیاسی، كتاب و كتابخوانی، فرهنگ و هنر، گردشگری، علمی، صنفی، فوق برنامه و... در جهت تقویت فرهنگ و ارزش های اسلامی در جامعه و به خصوص در نسل جوان و دانشجویان دانشگاه ها و همینطور با هدف ایجاد زمینه برای كشف، شكوفایی و اعتلای استعدادهای دانشجویان و ارتقای همكاری و مشاركت آنان در زمینه های یاد شده در چارچوب گروه­های متنوع دانشجویی، هرساله در سراسر كشور مبادرت به عضوگیری دانشجویان می­ كند.
عضویت در سازمان دانشجویان امكان همكاری بین دانشجویان دانشگاه های گوناگون در سطح استان و حتی كشور را به صورت مشترك فراهم نموده و آن­ها می توانند مجموعه فعالیت­های فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی را خارج از فضای دانشگاه و برپایه نیازها و امكانات برنامه ریزی و اجرا كنند.
دانشجویان در صورت عضویت ضمن استفاده از برنامه ها و مجموعه فعالیت های مذكور می­ توانند نسبت به راه اندازی كانون ها و گروه های دانشجویی با یكدیگر ذیل شُعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی دراستان ها اقدام نمایند.
همچنین دانشجویان با رفتن به «شبكه‌ی دانشجویان سَدا» به آدرس www.studentcity.irو یا دفاتر شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خود مبادرت به ثبت نام كنند.

1398/07/07
19:07:10
5.0 / 5
3780
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است