در دانشگاه آزاد؛

جزئیات تشكیل كانون ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام گردید

جزئیات تشكیل كانون ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام گردید

به گزارش دانشگاه فارسی دستورالعمل تشكیل كانون ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ گردید.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد، احمد صالحی آرا سرپرست مركز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی و رضا نصیری مدیر كل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل تشكیل كانون ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر به رؤسای استان ها، واحدها، مراكز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ كردند.
در این دستورالعمل آمده است: با عنایت به لزوم احیای ارزش های اسلام و انقلاب، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، شناسایی نخبگان علمی ـ پژوهشی و فرهنگی ـ هنری، ایجاد روحیه همكاری و خودباوری، انسجام بخشیدن به فعالیت ها، ایجاد زمینه همفكری، مشاركت و همینطور تقویت نقش دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی (در حال تحصیل ـ فارغ التحصیل) در عرصه های علمی و فرهنگی كشور مركز امور شاهد و ایثارگران با همكاری اداره كل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با هدف ایفای رسالت و خودباوری، هویت مداری جمعی و انتقال فعال پیام انقلاب و دفاع مقدس به نسل جوان بخصوص دانشجویان شاهد و ایثارگر، آیین نامه دستورالعمل تشكیل كانون ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ گردیده است.
براساس بندهایی این دستورالعمل بعد از مراحل راه اندازی باید مشخصات كانون در سامانه مدیریت كانون های فرهنگی و اجتماعی به آدرس http: //kanoonha.farhangi.iau.ir ثبت گردد. همینطور مدیر امور شاهد و ایثارگران هر واحد دانشگاهی موظف است گزارش برگزاری جلسات كانون، مصوبات و اقدامات انجام شده را به صورت ماهانه از دبیر كانون ایثار دریافت و نتیجه را به آدرس info@esargaran.iau.ir ارسال نمایند.
دستورالعمل آئین نامه كانون های علمی ـ پژوهشی و فرهنگی ـ هنری دانشجویان شاهد و ایثارگر در اختیار واحدها و مراكز دانشگاهی قرار گرفته است.
در این آیین نامه تاكید شده است كانون های علمی ـ پژوهشی و فرهنگی ـ هنری دانشجویان شاهد و ایثارگر با اهداف ایجاد انسجام و هماهنگی میان دانشجویان شاهد و ایثارگر، انسجام بخشیدن به فعالیت های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری دانشجویان شاهد و ایثارگر، ایجاد زمینه مناسب برای همفكری و مشاركت بیشتر، برنامه ریزی برای ارتقاء سطح علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری، رشد و ارتقاء روحیه خودباوری و كار گروهی و نمایاندن نقاط قوت و توانمندی های دانشجویان شاهد و ایثارگر و... تشكیل می شود.
همچنین این آیین نامه شامل مواردی همچون كلیات، اركان و تشكیلات، شرح وظایف و نحوه تشكیل جلسات، اعتبارات، ابلاغ، اجرا و تفسیر آیین نامه است.

1398/07/05
14:02:41
5.0 / 5
3854
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است