با حكم وزیر علوم؛

سرپرست پارك علم و فناوری یزد انتخاب شد

سرپرست پارك علم و فناوری یزد انتخاب شد

به گزارش دانشگاه فارسی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حكمی سرپرست پارك علم و فناوری یزد را منصوب نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهربه نقل از وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در حكمی محمـّد مهدی لطفی را بعنوان سرپرست پارك علم و فناوری یزد منصوب نمود.
در این حكم انتصاب آمده است:
با عنایت به استعفای داریوش پورسراجیان از ریاست پارك علم و فناوری یزد و پذیرش آن، ضمن تشكر و آرزوی توفیق برای وی، بر مبنای پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری به باعث این حكم جناب عالی، به سمت سرپرست پارك علم و فناوری یزد منصوب می شوید.
امید دارم با تعامل مؤثر با مدیریت استان و دانشگاه های بزرگ منطقه، شرایط لازم برای رشد و توسعه كمی و كیفی پارك و زمینه های نقش آفرینی هر چه بیشتر پارك در زیست بوم كارآفرینی و نوآوری منطقه فراهم آید و جایگاه پارك علم و فناوری یزد در عرصه علم و فناوری منطقه و برنامه های توسعه ای منطقه ارتقاء یابد.
ان شاءالله با توكل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی مأموریت ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح های پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی اجرا و با جلب همكاری دانشگاهیان و صاحب نظران در مراكز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.
محمدمهدی لطفی متولد ۱۳۵۷ در یزد و دانشیار پایه ۱۴ گروه مهندسی صنایع دانشگاه یزد است.
وی دانش آموخته كارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف، كارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران و دكتری تخصصی مهندسی صنایع دانشگاه تهران است.
وزیر علوم همینطور در نامه جداگانه ای از خدمات داریوش پورسراجیان، رئیس سابق پارك علم و فناوری یزد در زمان تصدی مسئولیت این پارك قدردانی كرد.

1398/07/02
13:49:36
5.0 / 5
4088
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , دكتری , علمی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است