رئیس سازمان بسیج دانشجویی خبرداد:

برگزاری اردوهای راهیان نور بین الملل در آینده نزدیك

برگزاری اردوهای راهیان نور بین الملل در آینده نزدیك

دانشگاه فارسی: رئیس سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: بزودی شاهد برگزاری اردوهای راهیان نور بین الملل و حضور دانشجویان در مناطق آزاد شده به دست نیروهای مقاومت خواهیم بود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از بسیج دانشجویی كشور، محمدجواد نیك روش اظهار داشت: اردوهای راهیان نور از اواسط دهه هفتاد بعنوان یكی از مهمترین و تاثیرگذارترین برنامه های فرهنگی شروع شده و در طول سال های بعد رشد كمی و كیفی بسیاری را شاهد بوده است و اردوهای راهیان نور از مناطق جنوب به غرب و شمال غرب كشور توسعه پیدا كرده است.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی افزود: شركت كنندگان در اردوهای راهیان نور غرب و شمال غرب می توانند از نزدیك ایثارگری ها و دلاوری های رزمندگان و مردم بومی این مناطق را مشاهده كنند.
نیك روش با اشاره به محوریت بسیج دانشجویی برای فراهم سازی زیرساخت ها برای حضور دانشگاهیان در اردوهای راهیان نور اشاره كرد: راهیان نور بعنوان یك فناوری نرم برای تثبیت و تعمیق ارزش های معنوی ملت ایران خصوصاً قصر دانشجو همواره مورد توجه دستگاه های آموزش عالی بوده و تمام تلاش ها برای این است كه انشالله بتوانیم بهترین شرایط را برای بهره برداری حداكثری از این عملیات بزرگ فرهنگی فراهم نماییم.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی افزود: در حوزه حمل و نقل اسكان، تغذیه، بهداشت و مباحث ایمنی و حمل و نقل برای برگزاری اردوهای راهیان نور شرایط خوبی فراهم گشته است تا انشالله بتوانیم شاهد حضور پرشور علاقمندان در این اردوها باشیم.
وی اشاره كرد: ایام تابستان فرصت بسیار خوبی برای این است كه دانشجویان با رویكرد خود سازی در برنامه هایی كه پیش بینی شده و بسیج دانشجویی متصدی قسمتی از آن است حضور پیدا كنند. از طرفی دانشجویان با حضور در این اردوها در فضای جامعه نیز تأثیر گذار خواهند بود.
نیك روش اظهار داشت: انشاالله بزودی شاهد برگزاری اردوهای راهیان نور بین الملل و حضور دانشجویان در مناطق آزاد شده به دست نیروهای مقاومت خواهیم بود و انشالله دانشجویان بزودی در مناطق آزاد شده به دست نیروهای مقاومت حضور پیدا خواهند كرد.


منبع:

1398/05/02
11:57:18
5.0 / 5
3754
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است