آغاز ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر از فردا

آغاز ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر از فردا

به گزارش دانشگاه فارسی ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر از ۲۰ خردادماه در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان شروع می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان امور دانشجویان، در جهت انجام هر چه بهتر آیین نامه و تسهیل در امر میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر، (فرزند شهید، فرزند آزاده و فرزند جانباز ۲۵%و بالاتر) ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از فردا دوشنبه ۲۰ خرداد ماه آغاز و لغایت ۲۰ تیرماه ادامه دارد.
متقاضیان واجد شرایط آیین نامه نقل و انتقال، می بایست در زمان اعلام شده (۲۰ خرداد لغایت ۲۰ تیرماه) از راه رجوع به سامانه سجاد portal.saorg.ir، درخواست خویش را با اطلاع كامل از شرایط و ضوابط بارگذاری كنند.
دانشجویان متقاضی باید با عنایت به دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، ثبت نام كرده و تمامی مراحل ثبت نام اولیه را انجام دهند.
سپس فرم مشخصات و منوی مربوط به خدمات انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تكمیل كرده و بعد از دریافت كد رهگیری، نتیجه را از راه همان سایت با درج كد رهگیری مشاهده كنند، همینطور دانشجویان شاهد و ایثارگری كه پارسال حكم میهمانی شأن خاتمه یافته، باید مجدد در سامانه ثبت نام كرده و كارنامه تحصیلی خویش را بارگذاری و مستندات خویش را برای تقاضای عرضه شده اسكن و ضمیمه تقاضا كنند.
دانشگاه های مبدأ موظفند درخواست دانشجو را بررسی كرده و در صورت داشتن شرایط از ۲۰ تیر لغایت ۳۱ تیرماه ماه ضمن تأیید اطلاعات متقاضی، نظر خویش را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را ضمیمه كنند.

1398/03/23
18:43:17
5.0 / 5
3913
تگهای خبر: تحصیل , ثبت نام , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است