افزایش اعتبار استفاده از خدمات آزمایشگاهی برای نخبگان

افزایش اعتبار استفاده از خدمات آزمایشگاهی برای نخبگان

دانشگاه فارسی: با حمایت شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری، اعتبار دانشجویان برگزیده بنیاد ملی نخبگان جهت استفاده از خدمات آزمایشگاه های عضو شبكه به بیش از30 میلیارد ریال افزایش پیدا كرد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری در امتداد پشتیبانی از برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان، مبلغ اعتبار تخصیص یافته برای دریافت خدمات آزمایشگاهی هر دانشجوی برگزیده سال تحصیلی ۹۸-۹۷، را از ۱۵ میلیون به ۲۰ میلیون ریال افزایش داد.
یك هزار و ۵۶۴ نفر دانشجوی برگزیده بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ می توانند تا سقف ۲۰ میلیون ریال هزینه خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خودرا از محل این اعتبار، دریافت نمایند. برای آن دسته از مشمولان این یارانه كه بیشتر از ۱۵ میلیون ریال اعتبار دریافت كرده اند نیز این سقف افزایش یافته است و این افراد می توانند تا ۵ میلیون ریال دیگر نیز یارانه دریافت نمایند.
۶۴۷ نفر از برگزیدگان سال های تحصیلی ۹۴ تا ۹۶ از این خدمات بهره برده اند. همین طور ۱۵۹ نفر از برگزیدگان نخبه سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و۱۶۰ نفر از برگزیدگان سال ۹۸-۹۷ نیز تا كنون یارانه خدمات آزمایشگاهی را از مراكز عضو شبكه آزمایشگاهی، دریافت كرده اند. مجموع یارانه نمایش شده به دانشجویان در این سالهای تحصیلی بیشتر از ۱۵ میلیارد ریال است.
دانشجویان برگزیده بنیاد ملی نخبگان در سال ۹۸-۹۷، می توانند با بازگشت به باشگاه مشتریان شبكه آزمایشگاهی و انتخاب طرح ویژه نخبگان ۹۷-۹۸، از مزایای این طرح برخوردار شوند.


منبع:

1398/03/01
18:05:24
5.0 / 5
3738
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است