برای سال تحصیلی آینده؛

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان از اول اردیبهشت ۹۸

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان از اول اردیبهشت ۹۸

دانشگاه فارسی: ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان در سال تحصیلی ۹۹- ۹۸ از اول اردیبهشت در سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم آغاز می شود و تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به سایر دانشگاه ها، از اول تا سی و یكم اردیبهشت ۹۸ فرصت دارند برای ثبت درخواست خود جهت سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به سامانه سجاد به آدرس https: //portal.saorg.ir بازگشت و نسبت به ثبت تقاضا اقدام نمایند.
دانشگاه های مبدأ موظف می باشند درخواست دانشجو را بررسی نموده و در صورت داشتن شرایط از شروع خرداد تا ۱۵ تیر ماه نظر خودرا در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال نمایند.
دانشگاه های مقصد موظفند حداكثر تا اختتام مرداد ماه نسبت به بررسی تقاضاها اقدام و بوسیله سامانه یاد شده اعلام كنند.
دانشجویان متقاضی، باید با اطلاع كامل از شرایط آئین نامه میهمانی و انتقال درخواست خودرا در خصوص نوع آن (۲ نیم سال میهمانی، تمدید میهمانی، میهمان دائم و انتقال) در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان در موعد اعلام شده (اول تا سی و یكم اردیبهشت) ثبت كنند.
دانشجویان همین طور با اطلاع كامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه یا مؤسسه مقصد اقدام و مستندات خودرا برای تقاضای نمایش شده اسكن و ضمیمه تقاضا كنند.
متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا باید در سامانه سجاد ثبت نام كنند و سپس دریافت نام كاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان، درخواست میهمانی و انتقال خودرا ارائه نمایند.
متقاضی میهمانی و انتقال مسئول صحت اطلاعات نمایش شده درباب شرایط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یك از اطلاعات نمایش شده تقاضا از وضعیت بررسی خارج خواهد شد.
دانشجویان متقاضی انتقال توأم با تغییر رشته خارج از سامانه و بوسیله شورای بررسی موارد خاص مبدا و مقصد اقدام نمایند.

1398/01/22
23:44:27
5.0 / 5
4320
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است