با حكم معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛

سرپرست صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران كشور انتخاب شد

سرپرست صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران كشور انتخاب شد

به گزارش دانشگاه فارسی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با صدور حكمی سرپرست صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران كشور را منصوب نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، علیرضا دلیری را به سمت سرپرست صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران كشور منصوب نمود.
در این حكم خطاب به علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری آمده است:
در راستای ماده ۸ اساسنامه صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران كشور، به باعث این حكم جنابعالی با حفظ سمت بعنوان سرپرست صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران كشور منصوب می شوید.
امید است با در نظر گرفتن مسئولیت ها و اختیارات قانونی نسبت به انجام اثربخش و دقیق وظایف محوله و پیشبرد برنامه ها مطابق آئین نامه های مربوطه اهتمام جدی داشته باشید.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در ادامه از زحمات و خدمات ارزشمند عزت الله ضرغام در دوران تصدی ریاست صندوق قدردانی كرد. ستاری همینطور در حكمی جداگانه، عزت الله ضرغام را بعنوان مشاور در امور صندوق پژوهشگران و فناوران كشور منصوب نمود.
وی در این حكم خطاب به ضرغام آورده است:
كمك به شناخت ظرفیت ها، منابع، توانمندی ها و اجرای اثربخش برنامه های راهبردی صندوق همچون مواردی است كه انتظار می رود در جهت مأموریت و رویكرد توسعه ای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نسبت به تحقق آن كوشش شود.
توفیقات شما را در انجام این مسئولیت از درگاه خداوند بزرگ آرزومندم.

1397/12/19
22:36:07
5.0 / 5
4263
تگهای خبر: پژوهشگر , خدمات , علمی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است