معاون وزیر علوم خبر داد؛

تلاش وزارت علوم برای تداوم اردوی راهیان نور دانشگاه ها

تلاش وزارت علوم برای تداوم اردوی راهیان نور دانشگاه ها

دانشگاه فارسی: معاون فرهنگی وزارت علوم اظهار داشت: با عنایت به تاثیرگذاری اردوی راهیان نور، همچنان باید در توسعه و تداوم این فعالیت در دانشگاه ها تلاش نماییم.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از وزارت علوم؛ جلسه راهیان نور دانشگاهیان (قرارگاه شهید علم الهدی) با حضور غلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزارت علوم برگزار گردید.
غفاری در این نشست ضمن تسلیت شهادت پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان اضافه كرد: همچون فعالیت هایی كه در آن دانشگاهها اهتمام ویژه دارند اردوهای راهیان نور است.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی كه توسط مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده اضافه كرد: رهبر انقلاب در این بیانیه در درجه اول سفارش هایی به جوانان و دانشگاهیان كرده اند كه ما این سفارش ها را در دستوركار معاونت فرهنگی قرار می دهیم و برنامه عملیاتی آنرا استخراج می نماییم.
معاون فرهنگی وزارت علوم اضافه كرد: با عنایت به تاثیرگذاری اردوی راهیان نور، همچنان باید در توسعه و تداوم این فعالیت در دانشگاه ها تلاش نماییم.
وی اضافه كرد: گرچه شرایط اقتصادی به گونه ای است كه دستگاه ها با تنگناهایی اقتصادی مواجهند ولی با عنایت به درخواست زیاد دانشجویان و دانشگاه ها برای حضور در این حركت عظیم فرهنگ ساز، همه تلاش می نماییم كه این اردوی بزرگ با قوت تمام برگزار گردد.
در این جلسه به موضوعاتی مانند، كوشش برای اعزام زائر اولی ها، توجه ویژه به دانشجویان دانشگاه های غیرانتفاعی، كمك به دانشگاه هایی كه توان اعزام ندارند، تقویت سامانه راهیان نور، عرضه جدول اعزام و هزینه كرد استانی به تفكیك، انجام مطالعات و پژوهش های مرتبط و اطلاع رسانی مناسب دستگاهها در زمینه راهیان نور اشاره شد.

1397/11/30
14:12:10
5.0 / 5
4613
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است