نتایج قرعه كشی عتبات دانشگاهیان عصر امروز اعلام می گردد

نتایج قرعه كشی عتبات دانشگاهیان عصر امروز اعلام می گردد

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: اسامی منتخبین عتبات دانشگاهیان عصر امروز با استفاده از سایت لبیك به اطلاع ثبت نام كنندگان خواهد رسید.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی اظهار داشت: مهلت ثبت نام در بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان به آخر رسید و در حال قرعه كشی برای اعلام اسامی زائران هستیم.
وی اضافه كرد: اسامی زائرین پذیرفته شده، امروز در سامانه عتبات دانشگاهیان در سایت لبیك قرار خواهد گرفت و ثبت نام كنندگان می توانند با رجوع به این سامانه از نتایج قرعه كشی اطلاع پیدا كنند.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با بیان آمار ثبت نام كنندگان خاطرنشان كرد: در این دوره، ۵۲۰۴۶ نفر از دانشگاهیان كشور شامل متاهلین، دانشجویان دختر مجرد، پسران مجرد، كارمندان و اساتید دانشگاه ها ثبت نام كرده اند.
فقیهی درباره تعداد ثبت نام كنندگان به تفكیك دانشگاه ها اظهار داشت: دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری با ۲۶۳۲۰ نفر بالاترین تعدادثبت نام كنندگان را می سازند و بعد از آن واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با ۱۴۴۵۴ نفر، وزارت بهداشت با ۶۱۸۵ نفر و سایر موسسات آموزش عالی و غیرانتفاعی با ۵۰۸۷ نفر ثبت نام كنندگان امسال هستند.
وی افزود: بیشترین آمار ثبت نام به ترتیب متعلق به استان های تهران، خراسان رضوی و اصفهان است.
به گفته رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد علوم تحقیقات سه دانشگاهی هستند كه بیشترین تعداد ثبت نام كنندگان را در بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان داشته اند.
فقیهی در انتها تصریح كرد: اسامی منتخبین عتبات دانشگاهیان، عصر فردا با استفاده از سایت لبیك به اطلاع دانشگاهیان محترم خواهد رسید. دانشگاهیانی كه اسامی آنها در قرعه كشی اعلام می شود، نسبت به نهایی كردن ثبت نام در سایت لبیك و تحویل مدارك مورد نیاز در موعد مقرر اقدام نمایند. در این دوره ۱۲۰۰۰ نفر از دانشگاهیان كشور در قالب ۳۰۰ كاروان از اول بهمن سال جاری تا اردیبهشت سال ۹۸ به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

1397/09/21
15:24:04
5.0 / 5
4246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است