به دلیل نوسانات ارزی؛

طرح سفرهای دانشجویی ارزان قیمت به عتبات لغو شد

طرح سفرهای دانشجویی ارزان قیمت به عتبات لغو شد

دانشگاه فارسی: رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از لغو شدن طرح سفرهای دانشجویی ارزان قیمت به عتبات آگاهی داد و اظهار داشت: این طرح به سبب نوسانات ارز دانشجویی لغو شد.حجت الاسلام محمدرضا فقیهی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت برنامه ریزی جهت راه اندازی سفرهای دانشجویی ارزان قیمت عتبات عالیات اظهار داشت: با عنایت به نوساناتی كه ارز در كشور ما داشت، اجرای این طرح را كاملا از ما سلب كرد.
وی افزود: دراین زمینه كارهای زیادی انجام شده بود، همین طور مكان هایی برای محل اسكان دانشجویان پیش بینی شده بود، ولی متاسفانه نوسانات ارز اجازه ادامه كار را به ما نداد.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اضافه كرد: چراكه اگر بخواهیم این دانشجویان را اعزام نماییم باید با ارز آزاد اعزام نماییم و ارز آزاد باز ارز ارزان قیمت نخواهد بود. حالا ارز عتبات ارز نیما بوده كه ارزان قیمت تر است. به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ستاد عمره و عتبات دانشجویی چند سالی بود كه پیگیر سفرهای ارزان عتبات دانشجویی بود، تا برای دانشگاهیانی كه بدلیل عدم تمكن مالی و هزینه های این سفر زیارتی، قادر به حضور در عتبات عالیات نیستند، سفرهای ارزان قیمت راه اندازی كند. تا اندازه ای باز زیرساخت های لازم این سفر، برای دانشجویان پسر كم برخوردار توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان آماده شده بود، مكان اسكان این دانشجویان در كربلا و نجف مشخص شده و محل هایی كه تعیین شده بود تا اندازه زیادی هزینه دانشجویان در این سفر را كاهش می داد كه به سبب نوسانات ارز به صورت كلی این طرح لغو شد.

1397/09/10
23:14:08
5.0 / 5
4050
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است