با حمایت معاونت علمی؛

ارتقاء توانایی شغلی دانشجویان با طرح صدف، زمان ثبت نام اعلام گردید

ارتقاء توانایی شغلی دانشجویان با طرح صدف، زمان ثبت نام اعلام گردید

دانشگاه فارسی: طرح توانمندسازی صدف به منظور بالا بردن توانایی های شغلی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای ورود به بازار كار اجرا می گردد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، طرح توانمندسازی صدف به منظور بالا بردن توانایی های شغلی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای ورود به بازار كار اجرا می گردد.
این طرح كه توسط شبكه نوآوری تهران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارك فناوری پردیس برگزار می شود، می خواهد دانشجویان و فارغ التحصیلان را برای ورود به بازار كار آماده كند.
در این دوره، افراد شركت كننده با استفاده از آزمون های خودشناسی و مصاحبه های اختصاصی، استعداد، علایق و نقاط قوت و ضعف های خویش را شناسایی كرده و با كمك مشاوران و متخصصان مسیر شغلی خویش را طراحی خواهند كرد.
شركت كنندگان همینطور با حضور در كارگاه های توانمندسازی، مهارت هایی فنون مذاكره، كارگروهی، فن بیان و سخنرانی، برندسازی شخصی، برنامه ریزی توسعه شخصی، مهارت گزارش نویسی و مكاتبات اداری را فرا می گیرند.
شركت كنندگان متناسب با رشته های تحصیلی و تخصصی به گروه هایی تقسیم بندی شده و از مشاوره و مربی گری تخصصی آن رشته بهره برده و رزومه حرفه ای خویش را تهیه می كنند.
همچنین با شركت در تور گردشگری یك روزه، با پارك فناوری پردیس و زیست بوم نوآوری كشور آشنا شده و طی بازدید از شركت ها، شتابدهنده ها و استارت آپ های برتر، درك محیطی بهتری از فضای كاری كسب می كنند.
در آخر نفرات برگزیده دوره طی رویدادی، فرصت عرضه توانمندی های خود به مدیران عامل و مدیران منابع انسانی شركت های عضو شبكه نوآوری تهران را خواهند داشت.
برای همه شركت كنندگانی كه دوره را مطابق با برنامه طی كنند، گواهینامه حضور در دوره اعطا خواهد شد و می توانند ضمن عضویت در شبكه نوآوری تهران از همه مزایای این شبكه شامل كسر خدمت سربازی، كارورزی، كاریابی، كارآفرینی، بیمه تكمیلی و تسهیلات مربوطه استفاده كنند.
مخاطبان این دوره شامل همه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی است كه حمایت ویژه ای از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای آنها در نظر گرفته شده است.
مهلت ثبت نام اولیه در این دوره تا ۱۵ آبان است. ثبت نام نهایی بعد از اولویت بندی افراد متقاضی و اطلاع رسانی پذیرش برای پذیرفته شدگان نهایی تا آخر آبان ماه صورت خواهد گرفت.

1397/08/10
01:08:02
5.0 / 5
4452
تگهای خبر: برند , تحصیل , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است