دو رستوران مكمل در دانشگاه امیركبیر راه اندازی شد

دو رستوران مكمل در دانشگاه امیركبیر راه اندازی شد

دانشگاه فارسی: دو رستوران مكمل دانشگاه صنعتی امیركبیر ظهر امروز با حضور رئیس سازمان امور دانشجویی راه اندازی شد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر در حاشیه افتتاح دو رستوران مكمل این دانشگاه اظهار داشت: در این رستوران ها قیمت غذای دانشجویان با یارانه محاسبه می گردد.
وی اضافه كرد: در مدیریت این رستوران ها از بخش غیردولتی استفاده كردیم اما غذای به دانشجویان با قیمت یارانه ای عرضه خواهد شد.
رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر تصریح كرد: در رستوران های مكمل دانشجویان می توانند غذای مورد علاقه خویش را انتخاب كنند و كیفیت غذا هم در سطح مطلوب تری قرار دارد.
معتمدی تصریح كرد: در دانشگاه صنعتی امیركبیر سلف دانشجویی هم وجود داد كه طبق تعرفه های وزارت علوم غذا در اختیار دانشجویان قرار می دهد.
وی عنوان كرد: سلف این دانشگاه دارای ۱۴۰۰ نفر ظرفیت بود كه اكنون به ۲۳۰۰ نفر ظرفیت رسیده است.
رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: ظرفیت سلف مركزی این دانشگاه ۷۰ درصد نسبت به گذشته رشد داشته در حالیكه تعداد دانشجویان این دانشگاه ثابت بوده است.
معتمدی تصریح كرد: یكی از اشكالات دانشجویان در زمان توزیع غذا صف های طولانی بود كه با افزایش ظرفیت سلف دانشجویی این مشكل تا حدودی برطرف شده و برنامه داریم تا رفع كامل آن سلف مركزی دانشگاه را تا آخر سال ۹۷ توسعه دهیم.


1397/08/04
15:43:59
5.0 / 5
4023
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است