شرایط دریافت وام اربعین برای دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام گردید

شرایط دریافت وام اربعین برای دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام گردید

دانشگاه فارسی: شرایط دریافت وام یك میلیون تومانی پیاده روی اربعین ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردید.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی جهت شركت در پیاده روی اربعین می توانند از تسهیلات این دانشگاه كه شامل وام به مبلغ ۱۰ میلیون ریال(معادل یك میلیون تومان) است، استفاده كنند.
این تسهیلات با انعقاد تفاهم نامه همكاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و یك بانك به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اعطا می گردد.
مدت بازپرداخت این وام ۲۰ ماهه و بدون دریافت ضامن و دیگر تشریفات اداری در كوتاه ترین زمان ممكن به متقاضیان پرداخت می گردد.
متقاضی تسهیلات باید دانشجوی یكی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باشد و تسهیلات صرفا به دانشجویانی كه با استفاده از كاروان های بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم پیاده وری اربعین حسینی شركت می كنند، اعطا می گردد.
دانشجویان می توانند با استفاده از آدرس سامانه ساجد Sajed.iau.ir بخش صندوق رفاه دانشجویان نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
ثبت نام در سامانه صندوق رفاه به منزله اعطای تسهیلات نبوده و درخواست های ثبت شده بعد از تایید توسط بسیج دانشجویی به بانك معرفی می گردند.
در صورت تایید درخواست متقاضیان توسط بسیج دانشجویی با استفاده از پیامك و یا ایمیل ثبت شده به دانشجویان اطلاع رسانی می گردد كه به نزدیكترین شعبه بانك رجوع و نسبت به تكمیل فرآیند و دریافت وام اقدام نمایند.

1397/07/21
14:27:17
5.0 / 5
4350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است