وزیر علوم تاكید كرد؛

میزان اعتقادات دینی دانشجویان از میانگین جامعه بالاتر است

میزان اعتقادات دینی دانشجویان از میانگین جامعه بالاتر است

دانشگاه فارسی: وزیر علوم، تحقیقات و فناری تصریح كرد: برپایه پژوهش های علمی انجام شده، میزان اعتقادات دینی و احساس تعلق دانشجویان به هویت انقلابی و ملی از میانگین جامعه بالاتر است.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی در آیین تجلیل از دست اندركاران برنامه های فرهنگی «راهیان نور، كنگره ملی شهدا و اربعین دانشگاهیان» تصریح كرد: بر مبنای نظرسنجی های صورت گرفته، میزان اعتقادات دینی و احساس تعلق دانشجویان به هویت انقلابی و ملی از میانگین جامعه بالاتر است كه این امر نشان دهنده توفیق برنامه های فرهنگی و معنوی دانشگاه ها در دست یابی به اهداف است.
وی با قدردانی از دست اندركاران و عوامل اجرایی برنامه های فرهنگی، «راهیان نور، كنگره ملی شهدا و اربعین دانشگاهیان» اظهار داشت: این برنامه ها از شاخص ترین برنامه های فرهنگی دانشگاه ها هستند و باید با حمایت بیشتر تداوم یابند.
وزیر علوم اضافه كرد: در هرسال نسبت به سال قبل آن، عظمت و شكوه این برنامه ها بیشتر شده و اثرگذاری آنها بیشتر مشاهده می گردد.
وی با اشاره به افزایش داوطلبان حضور در اردوهای راهیان نور باوجود فاصله زمانی با سال های دفاع مقدس اظهار داشت: با عنایت به برنامه های تحصیلی دانشگاه ها فرصت كمی برای اجرای برنامه های فرهنگی مانند راهیان نور وجود دارد و این برنامه مهم در یك زمان فشرده و با آن عظمت برگزار می گردد كه قابل تحسین است.
غلامی، انتقال پیام امام (ره)، شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری به دانشجویان را از آثار برنامه راهیان نور دانسته و آن را «بسیار ارزشمند» توصیف كرد.
وی با قدردانی از حمایت ها و پشتیبانی های دانشگاه های كشور بخصوص دانشگاه های غرب و جنوب كشور در برنامه های راهیان نور و اربعین دانشگاهیان اظهار داشت: خدمت به شركت كنندگان در این برنامه ها همانند خدمت به زائران اماكن مقدسه پرارزش است.

1397/05/18
18:29:20
5.0 / 5
4064
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است