ویژه گروه های جهادی فعال كشوری؛

دومین دوره طرح جهادگر شهید حججی برگزار می گردد

دومین دوره طرح جهادگر شهید حججی برگزار می گردد

دانشگاه فارسی: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) دومین دوره از طرح جهادگر شهید محسن حججی ویژه گروه های جهادی فعال سراسر كشور را در تابستان سال جاری برگزار می نماید.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، قرارگاه جهادی عبادالرحمن بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق، دومین دوره طرح جهادگر شهید محسن حججی ویژه گروههای فعال جهادی را برگزار می نماید.
این دوره به مدت ۷ روز و از تاریخ ۳۰ مردادماه لغایت ۵ شهریورماه سال جاری در شهر تهران برگزار می گردد. هدف از برگزاری این دوره توانمندسازی گروه های جهادی جهت اثرگذاری واقعی در محرومیت زدایی از مناطق محروم و با تاكید بر بهبود وضع معیشت این مناطق است.
سرفصل های دوره:
مبانی فقر و محرومیت، آسیبهای اجتماعی، آسیبشناسی اردوهای جهادی، روستاشناسی، جامعهشناسی روستا، همیاری مردمی، مدیریت بازگشت به روستا، اقتصاد روستا، مولفه های شناسایی دقیق منطقه هدف، اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی، و بازاریابی همچون سرفصل هایی اس كه دراین دوره عرضه می شود، مجموعه مستندهای «خرمشهر» هم برای اولین باراكران می گردد.
مباحث این دوره توسط اساتید برجسته دانشگاهی و جهادی و گروههای موفق و دارای الگو در زمینه جهادی و در قالب كلاس، كارگاه تجربه، مباحثه، مناظره و... عرضه می گردد.
این دوره ویژه گروه های جهادی فعال برادران است و از هر گروه جهادی یك نفر می تواند در دوره حضور داشته باشد. (مسئول گروه و یا مسئول اقتصادی گروه).
در آخر دوره گواهی شركت در دومین دوره طرح جهادگر شهید محسن حججی به شركتكنندگان اعطا خواهد شد. علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۳۳۰۱۰۴۵۱۸ تماس حاصل كنند.


1397/05/08
22:22:16
5.0 / 5
3733
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است