با انعقاد تفاهم نامه صورت گرفت؛

توسعه فعالیت های آموزشی و فناوری در حوزه مغز

توسعه فعالیت های آموزشی و فناوری در حوزه مغز

دانشگاه فارسی: تفاهم نامه همكاری های مشترك بین آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و دانشگاه فردوسی مشهد در جهت توسعه فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فناوری و ترویج در زمینه نقشه برداری مغز به امضا رسید.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، این تفاهم نامه با حضور دكتر محمدرضا آی و دكتر حسین قدیری، رئیس و معاون آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و دكتر مقیمی معاون پژوهشی دانشكده پزشكی و دكتر مشهدی معاون پژوهشی دانشكده روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد به امضاء رسید.
طی این تفاهم نامه طرفین برای فراهم آوردن امكانات برای انجام رساله دانشجویان در زمینه های مرتبط، شرایط لازم جهت استفاده دانشجویان و محققین دانشگاه از امكانات و تجهیزات آزمایشگاه در چهارچوب تعرفه های مصوب، مشاوره علمی و تخصصی در آزمایشگاه در زمینه های پروژه های تحقیقاتی مرتبط، در اولویت قرار دادن دانشجویان و محققین دانشگاه در انجام پروژه ها در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز به توافق رسیدند.
همچنین در جهت تحقق اهداف و تسریع در تصمیم گیری ها، تشكیل یك كارگروه مشترك بین آزمایشگاه و دانشگاه مورد تصویب قرار گرفت.
این تفاهم نامه به مدت سه سال اعتبار خواهد داشت كه دانشجویان و محققین دانشگاه می توانند از امكانات آزمایشگاه در انجام پروژه های تحقیقاتی بر مبنای مفاد آن استفاده كنند.
در این مراسم دكتر بهرامی معاون پژوهشی ازمامایشگاه نقشه برداری مغز، دكتر ملك زاده مدیر توسعه فناوری، دكتر پور رضا معاون پژوهشی دانشكده مهندسی پزشكی مشهد حضور داشتند.

1397/05/02
13:58:02
5.0 / 5
3889
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است