وزیر تحصیلات عالی تحقیقات و نوآوری فرانسه :

دانشجویان فرانسوی برای تحصیل در ۳ رشته به ایران اعزام می شوند

دانشجویان فرانسوی برای تحصیل در ۳ رشته به ایران اعزام می شوند

دانشگاه فارسی: وزیر تحصیلات عالی تحقیقات و نواوری فرانسه اظهار داشت: ما می توانیم پذیرای دانشجویان بیشتری از ایران باشیم و برای رشته هایی همچون ایران شناسی و هنر ایرانی و اسلامی و دیرینه شناسی دانشجو اعزام نماییم.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با فدریكو ویدال وزیر تحصیلات عالی تحقیقات و نواوری فرانسه دیدار نمود.
در این ملاقات توسعه همكاری های دو جانبه اعطای بورس ها دانشجویی و انجام تحقیقات مشترك مورد تایید قرار گرفت. ویدال در این ملاقات اظهار داشت: پیشرفت های علمی ایران چشمگیر و دانشجویان ایرانی همچون بهترین ها هستند.
وی با اشاره به اینكه با دانشجویان ایرانی كار كرده است اضافه كرد: ما می توانیم پذیرای دانشجویان بیشتری از ایران باشیم و برای رشته هایی همچون ایران شناسی و هنر ایرانی و اسلامی و دیرینه شناسی به ایران دانشجو اعزام نماییم.
منصور غلامی هم اضافه كرد: كشور فرانسه جز كشورهای هدف همكاری علمی ایران است و حضور ۱۴ رییس دانشگاه و ۵ رییس پژوهشگاه در این سفر نشان از اهمیت كشور فرانسه در نقشه توسعه همكاری های ایران دارد.
وزیر تحصیلات عالی تحقیقات و نوآوری فرانسه همینطور كار بر روی محیط زیست و تكنولوژی های جدید را خواهان شد و از پیشرفت های علمی ایران در كسب رتبه نخست منطقه یاد كرده و گفت توسعه علمی خواست مسولان و مردم كشور ما می باشد.

1397/04/04
13:25:09
5.0 / 5
3815
تگهای خبر: تحصیل , دانشجو , دانشجویان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است