رشد ۱۵ درصدی شركت كنندگان مسابقات ملی مناظره دانشجویان

رشد ۱۵ درصدی شركت كنندگان مسابقات ملی مناظره دانشجویان

دانشگاه فارسی: سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی اعلام نمود: تعداد تیم های دانشجویی شركت كننده در هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران نسبت به سال قبل ۱۵ درصد رشد داشت.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با بیان آمادگی ۳۹ واحد از سراسر كشور از اسفندماه سال ۹۶ شروع شد.
در این دوره تابحال آذربایجان غربی با ۱۶ تیم، اردبیل با ۸ تیم، دانشگاه الزهرا با ۸ تیم، چهارمحال و بختیاری با ۹۶ تیم، خراسان رضوی با ۱۶ تیم، خراسان شمالی با ۱۲ تیم، خراسان جنوبی با ۱۴ تیم، دانشگاه خواجه نصیر با ۸ تیم، زنجان با ۳۲ تیم، قزوین با ۲۰ تیم، قم با ۱۶ تیم، كردستان با ۱۶ تیم، مركزی با ۱۸ تیم، هرمزگان با ۳۲ تیم، یزد با ۳۲ تیم، همدان با ۸ تیم، كرمانشاه با ۲۲ تیم، صنعتی اصفهان با ۸ تیم، دانشگاه امام صادق با ۱۸ تیم، دانشگاه امیر كبیر با ۸ تیم، و دانشگاه شهید بهشتی با ۸ تیم برای برگزاری مسابقات مناظره اقدام نموده اند.
همچنین در بعضی واحدها، مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی به اتمام رسیده و تیم های برگزیده شناسایی شده اند، این استان ها شامل؛ آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان رضوی، دانشگاه علم و صنعت، قزوین، قم، كردستان، یزد، كرمانشاه، صنعتی اصفهان، دانشگاه امام صادق، دانشگاه امیركبیر و دانشگاه شهید بهشتی هستند.
بر این اساس تابحال تعداد ۴۵۷ تیم شامل یك هزار و هشتصد و بیست و هشت دانشجو از سراسر كشور به مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره وارد شده كه هم اكنون مسابقات آنها در حال برگزاری است.
از این تعداد ثبت نام استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، ایلام، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه تهران، سمنان، سیستان و بلوچستان، دانشگاه علامه، دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، فارس، كرمان، كهكلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، مازندران و دانشگاه صنعتی شریف هنوز به اتمام نرسیده و در تیم ها در حال عضوگیری هستند.
طبق پیش بینی های دبیرخانه مسابقات ملی مناظره دانشجویی تا آخر زمان ثبت نام و عضوگیری تیم ها، حداقل یكصد تیم به تعداد تیم های شركت كننده در هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی اضافه خواهد شد كه این رقم، رشد ۱۵ درصدی نسبت به سال قبل را نشان داده است.
در ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی، ۴۸۳ تیم جهت شركت در مسابقات اعلام آمادگی كرده بودند كه از این تعداد ۴۸ تیم به مرحله منطقه ای و ۱۲ تیم به مرحله كشوری راه پیدا كردند.

1397/03/01
19:24:05
5.0 / 5
4539
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است