به مناسبت هفته سلامت صورت می گیرد؛

عرضه خدمات سلامت مجانی در دانشگاه امیركبیر

عرضه خدمات سلامت مجانی در دانشگاه امیركبیر

دانشگاه فارسی: مركز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیركبیر در ایام ۹ تا ۱۱اردیبهشت نمایشگاه ۳ روزه سلامت برگزار می نماید.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، مركز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیركبیر بعنوان دبیرخانه منطقه یك مراكز بهداشت و درمان دانشگاه ها به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت، در ایام ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه، نمایشگاه سه روزه سلامت را برگزار می نماید.
برنامه های نمایشگاه با شعار «سلامت برای همه» برنامه ریزی شده است. برگزاری مسابقات مفرح و شاد در غرفه اداره تربیت بدنی، مشاوره تغذیه و سمپلینگ منوهای غذایی در غرفه اداره تغذیه دانشگاه، تست مجانی شخصیت شناسی، مشاوره روانشناسی و برگزاری مسابقه شادكامی و دابسمش، آشنایی با صدمه های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در غرفه مركز مشاوره دانشگاه و عرضه محصولات ارگانیك همچون برنامه های این نمایشگاه است.
تعیین ناهنجاری های اسكلتی با اسكن كف، عرضه محصولات شركت های غذایی و عرضه مشاوره مجانی تغذیه توسط متخصص تغذیه در زمینه های سلامتی و زیبایی با اصلاح عادات غذایی، تغذیه در بیماری ها فشار خون، كبد چرب، بیماری های قلبی و دیابت و تغذیه در زمان امتحانات، اصلاح نیازهای غذایی افراد سالمند و كمك به تنظیم وزن به قد كودكان در منحنی از دیگر برنامه های این نمایشگاه به حساب می آید.
علاوه بر آن خدماتی چون معاینه مجانی پزشك، خدمات مجانی پرستاری، خدمات بینایی سنجی، مشاوره مجانی خدمات مامایی و مشاوره مجانی طب سنتی و انجام حجامت توسط پزشك متخصص طب سنتی عرضه خواهد شد.
آزمایش مجانی قند و چربی خون، انجام مجانی تست سل و آزمایش مجانی FIT (سرطان كولون) از دیگر خدماتی است كه در حاشیه نمایشگاه سلامت عرضه خواهد شد.

1397/02/08
10:38:43
5.0 / 5
4660
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است