مسئول سازمان بسیج دانشجویی خبرداد:

بازدیدهای تخصصی در اردوی راهیان نور

بازدیدهای تخصصی در اردوی راهیان نور

دانشگاه فارسی: مسئول سازمان بسیج دانشجویی برنامه های راهیان نور دانشجویی را شرح داد و از بازدیدهای تخصصی دانشجویان از پالایشگاه نفت آبادان اطلاع داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، محمد جواد نیك روش با تشریح برنامه های قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم الهدی در جنوب كشور اظهار داشت: مهمترین هدف دانشجویان و قرارگاه ملی شهید علم الهدی پاسخگویی به دغدغه های رهبری برای اثربخشی راهیان نور است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی ادامه داد: راهیان نور یكی از مهمترین برنامه های سازمان بسیج دانشجویی بوده و در این راستا ویژه برنامه هایی با نگاه امید، نشاط، خودباوری و انگیزه دانشجویان شركت كننده در راهیان نور پیش بینی شده است.
بازدیدهای تخصصی از پالایشگاه نفت آبادان در اردوی راهیان نور
وی بازدیدهای تخصصی از پالایشگاه نفت آبادان، بازدید از سد كرخه، حضور راوی تخصصی در كاروان ها، بازدید از بیمارستانهای صحرایی برای دانشجویان پزشكی، بازدید از یادمان هور با محوریت بن بست شكنی در جنگ و اقدامات شهید علی هاشمی در آن منطقه تحت عنوان «یك شب در جبهه» با حال و هوای آن دوران و حضور در یادمان شهید باقری به منظور تطبیق اطلاعات عملیات در جنگ سخت با اطلاعات و عملیات در جنگ نرم را بعضی از برنامه های اردوهای راهیان نور عنوان نمود.
سینما سنگر با رویكردهای دانشجویی در یادمان شهدای هویزه
وی حضور در كانال كمیل با حضور خادمین و زائران دانشجو، حضور در یادمان هویزه و برنامه هایی در جهت اقتصاد مقاومتی و خط مقدم جبهه و سینما سنگر با رویكردهای دانشجویی در یادمان شهدای هویزه را همچون برنامه های قرارگاه ملی راهیان نور شهید علم الهدی در روزهای اوج حضور زائران دانشجو عنوان نمود.
عدم توان مالی برای پاسخگویی به حجم بالای اردوهای راهیان نور دانشجویی
نیك روش در مورد استقبال دانشجویان از این اردوها اظهار داشت: تعداد ثبت نام دانشجویان جهت شركت در اردوهای راهیان نور تعداد بالایی بوده و ما به لحاظ مادی توان پشتیبانی از این همه استقبال را نداریم.
وی اضافه كرد: البته در جلسه های كه با حضور وزیر علوم در یادمان شهید هویزه برگزار شد، تصمیماتی گرفته و قرار شد پشتیبانی بهتری شكل بگیرد و این تشنگی نسل سوم رفع گردد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی ادامه داد: این نكته هم قابل توجه است كه اغلب دانشجویانی كه ظاهر امروزی دارند وقتی به این اردوها می آیند توشه بسیار زیادی نسبت به دیگران با خود به شهرهایشان می برند.

1397/01/05
12:34:05
5.0 / 5
4166
تگهای خبر: دانشجو , دانشجویان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است