وزیر علوم تاكید كرد:

نگاه مسئولان به مراكز علمی احترام آمیز است

نگاه مسئولان به مراكز علمی احترام آمیز است

دانشگاه فارسی: وزیر علوم اظهار داشت: به علت توسعه علمی و فناوری نگاه دولت و مسئولان كشور به دانشگاه ها و مراكز علمی و فناوری احترام آمیز، توام با اعتماد و امیدواری است.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی امروز در بیست و هشتمین نشست روسای پارك های علم و فناوری اظهار داشت: خوشبختانه در سال های گذشته پارك های علم و فناوری و شهرك های علمی و تحقیقاتی از لحاظ وسعت عملكرد و تاثیرگذاری ها در جامعه دیده شده است.
وی اضافه كرد: شرایط برای حضور فعال و گسترده تر پارك های علم و فناوری فراهم است و این امر حمایت های خوبی را به سمت پارك های علم و فناوری سازماندهی می كند.
وزیر علوم تصریح كرد: انتظار داریم در هر منطقه، پارك های علم و فناوری مرجع ورود ایده های جدید و تبدیل آنها به محصول باشند.
غلامی عنوان كرد: پارك های علم و فناوری، بخش مهمی برای كمك به مجموعه اجرایی منطقه و استان محسوب می شوند و ارتباط با مسئولان منطقه و استان بسیار مهم و كارگشا است چراكه سبب جلب حمایت ها به سمت این پارك ها خواهد شد.
وی بر ضرورت حفظ و گسترش ارتباطات هدفمند پارك های علم و فناوری با دانشگاه ها تاكید كرد.
وزیر علوم عنوان كرد: اطلاع رسانی دقیق و به موقع درمورد فعالیت ها و دستاوردهای علمی و فناوری به مسئولان و جامعه سبب می گردد تا ایده های جدید به سمت این مجموعه ها منتقل و حمایت های علمی و فكری از این طریق جلب شود.
غلامی اظهار داشت: آثار فعالیت های چشمگیری كه در پارك های علم و فناوری، مراكز رشد، مجموعه های استارتاپی و فن بازارها اتفاق می افتد سبب شده تا نگاه دولت، وزرا و مسئولان كشور به دانشگاه ها و مراكز علمی و فناوری، نگاهی احترام آمیز، توام با اعتماد و امیدواری باشد.

1396/12/15
14:01:08
5.0 / 5
3916
تگهای خبر: دانشگاه , علوم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است