با هدف توجه به فناوری های دانش بنیان در ساخت محیط های یادگیری؛

اولین رویداد ملی مدارس آینده فردا

اولین رویداد ملی مدارس آینده فردا

به گزارش دانشگاه فارسی، با هدف توجه به فناوری های دانش بنیان در ساخت مدارس و محیط های یادگیری؛ اولین رویداد ملی مدارس آینده فردا برگزار می گردد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با مشارکت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در جهت اجرایی نمودن شعار سال ۱۴۰۱( تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین) «نخستین رویداد ملی مدارس آینده» را با محوریت توجه به فناوری های دانش بنیان در ساخت مدارس و محیط های یادگیری برگزار می نماید.
نخستین رویداد ملی مدارس آینده در جهت اجرایی نمودن شعار سال ۱۴۰۱ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) (تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین) و بر اساس اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه زیرنظام «تأمین فضا، تجهیزات و فناوری» با همکاری سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و بنیاد برکت ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) در روز سه شنبه مورخ بیستم دیماه برگزار می گردد.
«نخستین رویداد ملی مدارس آینده» با محوریت نقش فناوری های نو در فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی و با هدف شناسایی فناوری و دانش روز در ساخت فضاهای آموزشی در جهت پشتیبانی از طرح های برگزیده و اجرای طرح های منتخب رویداد در مدارس آینده برگزار می گردد.
این رویداد در دو بخش " محیط کالبدی فضاهای آموزشی" و " تجهیزات و فناوری های آموزشی (نرم افزار / سخت افزار) در مدارس آینده" و با مشارکت شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان، شرکتهای مهندسین مشاور، محققان و صاحبان ایده و مراکز تحقیقاتی - آموزشی برگزار شد.
شرکت کنندگانی که در محورهای هفت گانه فراخوان این رویداد بزرگ طرح های خویش را عرضه نمودند ضمن نمایش کار خود در نمایشگاه حاشیه نشست، به تبیین طرح در نشست رسمی می پردازند.


منبع:

1401/10/21
08:46:45
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است