ساز و كار جدید جذب نیرو در آموزش و پرورش

استخدام معلم از مسیر آزمون کارشناسی ارشد

استخدام معلم از مسیر آزمون کارشناسی ارشد

به گزارش دانشگاه فارسی، سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام این که مقرر است سازوکار جدیدی را برای جذب نیروی انسانی و جبران کمبودهای مدارس پیشبینی نماییم اظهار داشت: هماهنگی هایی را با سازمان سنجش انجام داده ایم تا بتوانیم از راه آزمون کارشناسی ارشد برخی کمبودها را تأمین نماییم.


صادق ستاری فرد در گفت وگو با ایسنا، در رابطه با جزئیات برگزاری آزمون استخدامی، میزان جذب و روش های تأمین نیرو اظهار نمود: طی هماهنگی هایی که با سازمان اداری استخدامی و سازمان برنامه و بودجه داشتیم مقرر است سازوکار جدیدی را برای جذب نیروی انسانی و جبران کمبودهای مدارس پیشبینی نماییم. ما درحال تهیه الگوی تأمین نیروی انسانی هستیم و از برخی ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد.
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه هماهنگی هایی را هم با سازمان سنجش انجام داده ایم تا بتوانیم از راه آزمون کارشناسی ارشد برخی کمبودها را تأمین نماییم اظهار داشت: این یک ظرفیتی است که وجود دارد و با آزمونی که درحال برگزاری است می توانیم بخشی از کمبودهای نیروی انسانی را بعنوان نیروی متعهد خدمت پس از دوره کارشناسی ارشد به خدمت بگیریم.
ستاری فرد افزود: مجوز و میزان جذب نیرو هنوز نهایی نشده و باید با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه مشخص و اعلام گردد.
وی ضمن اشاره به این که نحوه توزیع استانی و منطقه ای را هم بزودی نهایی می نماییم تا بتوانیم آنرا وارد دفترچه آزمون کارشناسی ارشد نماییم.1401/10/12
18:17:28
5.0 / 5
303
تگهای خبر: آموزش , كارشناسی ارشد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است