معاون فرهنگی وزارت علوم:

وضعیت فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاه ها رصد می شود

وضعیت فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاه ها رصد می شود

به گزارش دانشگاه فارسی، معاون فرهنگی وزیر علوم اظهار داشت: یکی از مهم ترین اولویت های معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در دوره فعلی، توجه به رصد و پایش وضعیت فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاه ها است.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از معاونت فرهنگی وزارت علوم، نخستین جلسه کارگروه تخصصی رصد و پایش فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم اجرا شد.
عبدالحسین کلانتری در این جلسه طی سخنانی ضمن گرامی داشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و دکتر باهنر گفت: یکی از مهم ترین اولویت های معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در دوره فعلی، توجه به رصد و پایش وضعیت فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاه ها است.
وی افزود: ضرورت پرداختن به این مساله آن چنان است که به عنوان یکی از تکالیف این حوزه در سند تحول دولت مردمی مورد تاکید قرار گرفته است پس تصمیم گرفته شد تا با بهره بردن از ظرفیت صاحب نظران دانشگاهی و افراد متخصص دراین زمینه در قالب کارگروه تخصصی به آن پرداخته شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در ادامه سخنان خود اضافه کرد: متأسفانه هم اکنون داده های جامع، متقن و قابل اتکایی درباب وضعیت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها در دسترس نداریم. بدین جهت می بایست دراین زمینه کار شود.
کلانتری اظهار داشت: از این کارگروه انتظار می رود تا نسبت به احصاء مؤلفه های اولویت دار فرهنگی و اجتماعی و تعیین راهکارهای سنجش آن اقدام نمایند.


منبع:

1401/06/12
18:10:58
5.0 / 5
194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است