شرایط تمدید سنوات دانشجویان ورودی ۹۷ دانشگاه امیرکبیر

شرایط تمدید سنوات دانشجویان ورودی ۹۷ دانشگاه امیرکبیر

به گزارش دانشگاه فارسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نمود آن دسته از دانشجویان ورودی ۹۷ که احتیاج به دو ترم برای اتمام تحصیل خود دارند باید فرم تعهد برای تمدید سنوات را حداکثر تا تاریخ ۱۵ مرداد تمدید کنند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ دانشجویان ورودی ۹۷ که ۸ ترمه فارغ التحصیل نمی شوند برای تمدید باید نکات زیر را رعایت کنند:
۱. دانشجویانی ورودی ۹۷ که تا اختتام تابستان ۱۴۰۱، کمتر از ۹۵ واحد گذرانده باشند، قادر به فارغ التحصیلی تا اختتام ترم دهم نیستند. پس تکمیل "فرم تعهد برای تمدید سنوات" جهت ثبت نام نیم سال نهم و دهم برای آنان موضوعیت ندارد.
۲. دانشجویانی ورودی ۹۷ که با گرفتن واحد در ترم نهم، احیانا فارغ التحصیل می شوند نیز نیاز به "فرم تعهد برای تمدید سنوات" ندارند. این دانشجویان در هفته پیش از شروع ثبت نام اولیه (حداکثر تا تاریخ ۲۶ مرداد)، بوسیله سامانه سما، می توانند ادعای فراغت از تحصیل خودرا ثبت کنند تا وضعیت پورتالشان فعال شود.
۳. فقط دانشجویانی که نیاز به دو ترم برای اتمام تحصیل خود دارند، لازم است "فرم تعهد برای تمدید سنوات" را حداکثر تا تاریخ ۱۵ مرداد تکمیل و تحویل آموزش دانشکده بدهند.


منبع:

1401/04/21
22:38:24
5.0 / 5
149
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است