سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان:

دانشجویان نخبه دانشگاه آزاد شناسایی و حمایت می شوند

دانشجویان نخبه دانشگاه آزاد شناسایی و حمایت می شوند

به گزارش دانشگاه فارسی سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اظهار داشت: در رویکرد جدید باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد نخبگان دانشگاه آزاد شناسایی می شوند و ما از این افراد حمایت خواهیم کرد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، محمد علی اکبری در نشست خبری چهلمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی و رویداد ملی عصر امید که امروز در تالار حافظ واحد علوم تحقیقات برگزار شد، اظهار نمود: در رویکرد جدید باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد نخبگان دانشگاه آزاد شناسایی می شوند و ما از این افراد حمایت خواهیم کرد که بخشی از این حمایت هم حمایت مالی است.
سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اضافه کرد: سال جاری پس از گذشت دو سال از اپیدمی کرونا مسابقات ربوکاپ را برگزار کردیم که تجربه بسیار خوبی بود که یک رویداد ملی بود و این از افتخارات دانشگاه آزاد است که مسابقاتی در چنین سطحی برگزار می نماید.
وی با بیان این مطلب که می خواهیم در حوزه های دیگر هم مسابقاتی این چنینی برگزار نماییم، تصریح کرد: همینطور در تلاش هستیم دانشجویان دانشگاه آزاد که در المپیاد رتبه می آورند را شناسایی و تیم های المپیادی ایجاد نماییم.
علی اکبری در ادامه به برنامه ملی پایش اشاره نمود و اظهار داشت: تمام رساله های دانشگاه آزاد را در یک سامانه یکپارچه کرده ایم؛ ۸۰ تا ۱۰۰ هزار رساله در کشور داریم که همه در یک سامانه گردآوری شده اند. در این سامانه ۴۱ عنوان برنامه علمی وجود دارد.
سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اضافه کرد: ظرفیت دانشگاه آزاد به اندازه ظرفیت ۲۰ ساله دانشگاهی مانند دانشگاه شهید بهشتی است علاوه بر این ما واحدهای منطقه ای داریم و اتصال علم و مسایل منطقه ای بوجود آمده است. در دوره جدید برگزاری دوره توانمند افزایی برای دانشجویان را در دستور کار داریم و انجمن های دانشجویی فعال تر خواهند شد.


منبع:

1401/03/02
15:07:55
5.0 / 5
267
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است