مدیركل روابط عمومی وزارت علوم:

روابط عمومی ها در صف اول جهاد تببین قرار دارند

روابط عمومی ها در صف اول جهاد تببین قرار دارند

مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: روابط عمومی ها در صف اول جهاد تبیین حضور دارند و اگر انعکاس فعالیتهای فاخر و درخشان را در دستور کار قرار دهیم، جهاد تبیین عملیاتی می شود.


به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، ندا شفیعی روز دوشنبه در نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها که در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد، عنوان کرد: روابط عمومی ها برای رسیدن به وضعیت مطلوب باید برنامه و بودجه مستقل داشته باشند، همینطور مأموریت گرا شدن و رسالت های علم و فناوری خویش را در زیست بوم علم و فناوری مشخص کنند.
وی با تکیه بر افزایش مهارت گرایی روابط عمومی ها در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی، تصریح کرد: دوره سخت خبرها گذشته است و روابط عمومی ها باید از همه خلاقیت ها بخصوص در موشن گرافی پیشرفت خوبی داشته باشند، در شبکه های اجتماعی پر مخاطب بمانند و تعامل بین دستگاهی خوبی داشته باشند.
شفیعی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها باید مسأله محور باشند بر ایجاد مدیریت انگیزشی میان کارمندان تاکید نمود.
وی با اشاره به اینکه در سالجاری، روابط عمومی ها نقش و وظیفه مهمتری بر عهده دارند، تصریح کرد: با عنایت به شعار سال و مطرح شدن جهاد تبیین از جانب مقام معظم رهبری، روابط عمومی ها در صف اول حضور دارند و اگر انعکاس فعالیتهای فاخر و درخشان را در دستور کار قرار دهیم، جهاد تبیین عملیاتی می شود.
شفیعی درباره نقش روابط عمومی دانشگاه ها در تبیین اولویت های وزارت علوم، تصریح کرد: وزیر علوم مرجعیت و دیپلماسی علمی، فناوری و نوآوری، آموزش و پژوهش هدفمند، نوآوری فرهنگی و فرهنگ نوآوری، شاگرد، فناور و نوآور پروری و تولید ثروت از دانش را بعنوان اولویت های این وزارت خانه بیان کرد که باید از جانب روابط عمومی پیگیری شود.

1401/02/26
13:54:22
5.0 / 5
206
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است