در بازدید از سلف دانشجویی مطرح شد؛

تاکید رییس دانشگاه امیرکبیر بر افزایش کیفیت غذای دانشجویی

تاکید رییس دانشگاه امیرکبیر بر افزایش کیفیت غذای دانشجویی

دانشگاه فارسی: رییس دانشگاه امیرکبیر در بازدید از سلف دانشجویی بر افزایش کیفیت غذای دانشجویی تاکید نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سید حسن قدسی پور رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سلف دانشجویی دانشگاه بازدید نمود.
در این بازدید دکتر حامد ملاداودی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر محمد جواد عامری شهرابی مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی، دکتر علی کمالی معاون توسعه و مدیریت منابع، سید محمد تقی زاده مدیر مالی و محمد حسن جوان مدیر دانشجویی حضور داشتند.
در این بازدید دکتر قدسی پور در محل سلف سرویس حضور یافت و از نزدیک با دانشجویان گفتگو نمود و غذای دانشجویان را مورد بررسی قرار داد.
وی اظهار داشت: مسئولان دانشگاه توجه ویژه ای به کیفیت غذای دانشجویان و رعایت بهداشت دارند و در جهت ارتقاء سطح خدمات دهی به دانشجویان و همین طور بازسازی و بهسازی محیط سلف سرویس، نوسازی و تجهیز وسایل آشپزی و خرید وسایل مورد نیاز جهت خدمات دهی مطلوب تر در سلف سرویس تلاش می کنند.
قدسی پور ضمن تقدیر از توجه ویژه و تلاش شایسته معاونت فرهنگی و دانشجویی در فراهم آوردن رفاه و آسایش دانشجویان اشاره کرد: امیدواریم تا هفته آتی بتوانیم طبقه منفی یک سلف دانشجویی را راه اندازی نماییم.
رئیس دانشگاه درباب افزایش کیفیت غذا وهمچنین سیستم سرمایش و بالابر سلف به پیمانکار سلف تاکید نمود.
قدسی پورهمچنین اشاره کرد: دانشجویان یا نمایندگان ایشان در نظارت بر کیفیت غذا مشارکت داشته باشند.


منبع:

1401/02/22
12:40:30
5.0 / 5
79
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است