برنامه های راهبردی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبیین شد

برنامه های راهبردی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبیین شد

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از تبیین برنامه های راهبردی این معانت و ایجاد سامانه جامع هوشمند دانشگاهی در زمینه خدمات دانشجویی و فرهنگی و مدرسه ورزشی برای پرورش استعدادهای دانشجویان و خانواده دانشگاهیان امسال آگاهی داد.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سمیه اسماعیلی در تبیین برنامه های راهبردی معاونت دانشجویی و فرهنگی در سال ۱۴۰۱، افزایش برگزاری جلسات روانشناسی در بیمارستان های تابعه دانشگاه و پیگیری ارائه خدمات مشاوره ای به دانشجویان معرفی شده به مرکز مشاوره دانشجویان تا حصول نتیجه درمانی مطلوب را از دیگر برنامه های این حوزه عنوان نمود.
وی با اشاره به بازسازی خوابگاها از تشکیل تیم اضطراری برای مقابله با بحران های طبیعی و انسان ساخته حوادث در رابطه با خوابگاه ها از اجرای فاز دوم پروژه HSE و انجام اقدامات اصلاحی ارزیابی ریسک آگاهی داد.
اسماعیلی احصا و پیاده سازی فاکتورهای عملکردی فرهنگی و رفاهی در جشنواره بیمارستان و دانشگاه بهره ور سال ۱۴۰۱ را از دیگر برنامه های معاونت دانشجویی و فرهنگی معاونت عنوان نمود.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به طراحی الگوی تیم پشتیبان برای نودانشجویان با استفاده از اساتید و دانشجویان راهبر تصریح کرد: در سال ۱۴۰۱ علاوه بر انجام برنامه غربالگری نودانشجویان، برنامه های مشترک فرهنگی نیز با مشارکت دانش آموختگان و دانشجویان برنامه ریزی و اجرا می شود.
وی اظهار داشت: هماهنگی برای گذراندن واحد کار در عرصه دانشجویان پزشکی، پرستاری و بهداشت در سطح خوابگاه های دانشجویی، هدفمنـدی و هم افزایی فعالیـت کانون های فرهنگـی و جهادی و ورزشـی با محوریـت محرومیت زدایی منطقه ای همین طور طراحی مدل مهندسی فرهنگ پوشش علمی و ارزشی دانشگاهیان را از دیگر برنامه های این دانشگاه علوم کرد.


1401/01/12
13:52:42
5.0 / 5
223
تگهای خبر: اساتید , پروژه , پزشك , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است