بیست و یكمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی شروع شد

بیست و یكمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی شروع شد

دانشگاه فارسی: بیست و یكمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی كشور از امروز با اعزام نخستین كاروان از زوج های دانشجو كار خویش را شروع كرد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، بیست و یكمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی كشور از امروز با اعزام نخستین كاروان از زوج های دانشجو كار خویش را شروع كرد.
این مراسم در قالب بیست و یكمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی(همسفرتابهشت) از امروز سوم بهمن ماه تا آخر سال جاری به میزبانی مشهدالرضا(ع) برگزار می گردد.
بر اساس این گزارش از میان ۱۶ كاروان در نظر گرفته شده جهت تشرف زوج های دانشجو، برنامه های تدارك دیده شده برای پنج كاروان اول، به صورت ویژه خواهد بود.
طبق اعلام ستاد ازدواج دانشجویی كشور، شركت كنندگان در این كاروان ها ضمن بهره مندی از هدایا و جوایز، از مزایای ویژه همچون غذای متبرك حضرت رضا(ع) هم برخوردار می شوند.
حدود هشت هزار زوج دانشجو كه در مراسم سال قبل ثبت نام كرده و موفق به تشرف نشده اند و سه هزار زوجی كه سال قبل ثبت نام كرده اما مداركشان تایید نشده است، می توانند تاپایان بهمن ماه با عرضه مدارك خود به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها و انتخاب كاروان به مشهدمقدس مشرف شوند.

1396/11/05
13:49:53
5.0 / 5
4636
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است