اسکان 100 دانشجوی بین الملل در خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر

اسکان 100 دانشجوی بین الملل در خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر

در حال حاضر ۱۰۰ دانشجوی بین الملل در خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر حضور دارند و مقرر است خوابگاه جدیدی برای اسکان دانشجویان خارجی این دانشگاه اختصاص پیدا کند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این دانشگاه هرساله میزبان برخی از دانشجویان بین الملل از کشورهای افغانستان، پاکستان، سنگال، عراق، لبنان و سوریه است. هم اکنون حدود ۱۰۰ دانشجوی بین الملل (دختر و پسر) در سراهای دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ساکن هستند.
اداره امور خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نظر دارد سرای دانشجویی شهید طالب نیا در حوالی میدان ولیعصر را برای اسکان اکثریت دانشجویان بین الملل که شامل دانشجویان پسر مجرد است، اختصاص دهد.
در این راستا، دکتر ملا داوودی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر آرزو معاون بین الملل دانشگاه و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و نماینده دانشجویان بین الملل دانشگاه بازدید میدانی از ساختمان خوابگاه شهید طالب نیا به عمل آوردند.
در این بازدید رئیس اداره امورخوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر گزارشی عرضه کرد و براین اساس تفاهمنامه تخصیص اعتبار برای تجهیز خوابگاه میان معاونت دانشجویی و معاونت بین الملل به امضا رسید.


منبع:

1400/10/20
23:41:55
5.0 / 5
105
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است