اسامی پذیرفته شدگان رشته های مختلف دانشگاه امام صادق (ع)

اسامی پذیرفته شدگان رشته های مختلف دانشگاه امام صادق (ع)

سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ را اعلام نمود.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، برپایه این اطلاعیه با عنایت به این که ثبت نام از افراد پذیرفته شده به صورت مجازی انجام می شود، ازاین رو پذیرفته شدگان لازم است به منظور اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه امام صادق (ع) واحد برادران به نشانی: www. isu.ac.ir و واحد خواهران به نشانی: www.isuw.ac.ir رجوع کنند.
در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آمده است:
پیرو اطلاعیه سوم مهر ۱۴۰۰ درمورد اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰، (رشته های تحصیلی پذیرش با آزمون) بدین وسیله به اطلاع متقاضیانی که مشخصات آنان بعنوان پذیرفته شده رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ اعلام شده است، می رساند که پذیرفته شدگان لازم است برپایه توضیحات ذیل نسبت به ثبت نام خویش اقدام نمایند.
مراجعه نکردن پذیرفته شدگان به سامانه ثبت نام موسسه در زمان مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
همینطور آن دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته اند و الان هم در ردیف پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) قرار دارند، می بایست از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت نام و به تحصیل بپردازند و ثبت نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.
پذیرفته شدگان لازم است بر حسب مورد مطابق جدول مندرج در بند (ج) اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ مورخ سوم مهر سال جاری موجود در درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه مدارک ثبت نامی اقدام و به دانشگاه ارائه کنند.
متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته اند درصورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض باید مبحث را از راه دانشگاه امام صادق (ع) پیگیری کنند.منبع:

1400/09/01
16:34:17
5.0 / 5
34
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است