در نیمسال اول صورت می گیرد؛

عرضه تسهیلات وام صندوق رفاه ویژه دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای

عرضه تسهیلات وام صندوق رفاه ویژه دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای

به گزارش دانشگاه فارسی دانشگاه فنی و حرفه ای تسهیلات وام صندوق رفاه دانشجویان نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ویژه دانشجویان این دانشگاه را اعلام نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، دانشگاه فنی و حرفه ای از معاونین دانشجویی و کارشناسان رفاه دانشجویی دانشکده ها و آموزشکده های سراسر کشور در خواست کرد، با عنایت به این که در نیمسال اول ۱۴۰۱_۱۴۰۰ توزیع اعتبار وام ضروری به صورت متمرکز از جانب صندوق رفاه دانشجویان انجام می شود جهت بهره مندی هرچه بیشتر دانشجویان کم بضاعت، تدبیری اتخاذ شود تا ضمن تسریع در فرایند ثبت و تأیید وام دانشجویان، زمینه جذب حداکثری تسهیلات فراهم گردد.
همچنین اعتبار وام های تحصیلی و شهریه از جانب دانشگاه در حساب مراکز منظور شده است. در صورت جذب اعتبار تخصیصی و احتیاج به اعتبار مازاد وام های تحصیلی و شهریه، با معاونت فرهنگی و دانشجویی سازمان مرکزی مکاتبه شود.
بر اساس این گزارش، در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ مبالغ وام های دانشجویی ۳۰ درصد رشد داشته است و از سویی وام تحصیلی برای دانشجویان متأهل دو برابر مبلغ وام دانشجویان مجرد پرداخت می شود. ثبت نام وام دانشجویان از تاریخ ۱۲ آبان ماه شروع شده و تا اول دیماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.


منبع:

1400/08/30
11:36:26
5.0 / 5
41
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است