از سوی معاون وزیر بهداشت‏؛

اعضای هیئت مركزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان‏ منصوب شدند

اعضای هیئت مركزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان‏ منصوب شدند

دانشگاه فارسی: اعضای هیئت مركزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان دكتری تخصصی در دانشگاه های علوم پزشكی معرفی و منصوب شدند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت (مفدا)، دكتر محمد رضا فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و رئیس هیئت مركزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان دكتری در احكامی جداگانه اعضای هیئت مركزی نظارت را معرفی و منصوب نمود.
در این احكام سید وحید حسینی - دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی اصفهان و محمد حسین خانجانی- دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی همدان - به مدت یك سال بعنوان اعضای جدید هیئت مركزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان دكتری تخصصی (Ph.D) معرفی و منصوب شدند.
در متن این احكام آمده است: بدین وسیله بر مبنای بند ۸ ماده ۳ آیین نامه شوراهای صنفی دانشجویان و دستیاران دانشگاه/ دانشكده های علوم پزشكی كشور و نظر به انتخاب جنابعالی در مجمع دبیران شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه ها در تاریخ ۲۱ شهریور ۹۷، بعنوان «اعضای هیئت مركزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان Ph.D» به مدت یك سال منصوب می شوید.
امید است با اتكال به خداوند متعال با حضور فعال در جلسات هیئت مركزی نظارت بر شوراهای صنفی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»

1397/08/12
14:01:11
5.0 / 5
3901
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است