دانشگاه امیرکبیر میزبان پنجمین کنفرانس بین المللی میکروالکترونیک ایران

دانشگاه امیرکبیر میزبان پنجمین کنفرانس بین المللی میکروالکترونیک ایران

دانشگاه فارسی: دانشگاه فارسی: پنجمین کنفرانس بین المللی میکروالکترونیک ایران، ۳ و ۴ آبان ماه سال جاری در دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام می شود.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایسنا، این کنفرانس تنها کنفرانس تخصصی در زمینه میکروالکترونیک در داخل کشور بوده و هر سال تحت نظر انجمن میکروالکترونیک ایران در یکی از دانشگاه های معتبر کشور با نگاهی بین المللی برگزار می گردد.

هدف از برگزاری این کنفرانس، ایجاد محیطی پویا برای تبادل نظر علمی، عرضه آخرین دستاوردهای پژوهشی و گسترش دانش فنی در زمینه های مختلف میکروالکترونیک است و در آن چهره های برجسته علمی، پژوهشگران، متخصصین، صنعتگران، مدیران و محققان فعال در زمینه های مبحث کنفرانس حضور دارند.

مدارها و سیستم های مجتمع آنالوگ و سیگنال مخلوط، مبدل های داده، مدارها و سیستم های مجتمع فرکانس رادیویی، مدارها و سیستم های مجتمع دیجیتال، مدارها و افزاره های مایکروویو و موج میلی متری، مدارها و افزاره های مدیریت توان و انرژی، مدارها، سیستم ها و افزاره های الکترونیک زیستی، مدارها و افزاره های الکترونیک نوری، مدارها و افزاره های کوانتومی، نمایشگرها، مدارها و سیستم های تصویربرداری، حسگرها و افزاره های میکرو و نانو الکترومکانیکی، فناوری های ساخت و بسته بندی افزاره ها، اطمینان پذیری در مدارها و افزاره ها، مدل سازی و شبیه سازی مدارها و افزاره ها، افزاره ها و مواد نوظهور در الکترونیک، مدارها و سیستم های گسترده الکترونیکی و اقتصاد و کسب و کار میکروالکترونیک از محورهای این کنفرانس است.

در این کنفرانس ۵۶ مقاله در ۱۰ نشست به صورت سخنرانی عرضه خواهد شد.

علاوه بر مقالات علمی، ۶ کارگاه آموزشی، ۲ میزگرد تخصصی و ۳ سخنرانی کلیدی انتخاب و جهت عرضه برنامه ریزی شده اند. همینطور نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای محققان حوزه صنعت میکروالکترونیک برگزار می شود.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تمام علاقه مندان به پژوهش و صنعت میکروالکترونیک می توانند در قسمت های مختلف کنفرانس شرکت نمایند و از آخرین دستاوردهای علمی در این حوزه بهره مند شوند.
منبع:

1402/07/18
11:54:22
5.0 / 5
211
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دوستان دانشگاه فارسی
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است