رئیس نهاد رهبری در دانشگاهها:

سند ملی ازدواج دانشگاهیان در انتظار ابلاغ ریاست جمهوری

سند ملی ازدواج دانشگاهیان در انتظار ابلاغ ریاست جمهوری

دانشگاه فارسی: رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: اصلاحات نهایی سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام شده و برای ابلاغ به مجموعه ریاست جمهوری ارسال شد.حجت الاسلام مصطفی رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت سند ملی ازدواج دانشگاهیان اظهار داشت: سند ملی ازدواج دانشگاهیان بعد از تصویب در شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط این شورا به مجموعه ریاست جمهوری برای ابلاغ ارسال شد.
وی افزود: مجموعه ریاست جمهوری نیز در بررسی که در سند مذکور داشته اند تعدادی از ملاحظات و نکات را اعلام نموده اند و باردیگر سند برای اصلاح موارد مذکور به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارجاع داده شد.
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: نکاتی که توسط مجموعه ریاست جمهوری اعلام شده بود توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی در سند مذکور اصلاح گردید و الان این سند در اختیار ریاست جمهوری برای ابلاغ قرار گرفته است و در انتظار ابلاغ از طرف ریاست جمهوری هستیم.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، در گذشته در زمینه ازدواج دانشجویی سندی وجود نداشت تا تمام مجموعه دستگاهها و ظرفیت های کشور را برای تسهیل امر ازدواج به خدمت بگیرد، تنها قسمتی از کارهای مربوط به ازدواج دانشجویی را نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها از چند دهه قبل بر عهده گرفته بود.
دانشگاه ها و آموزش عالی هم در حد وسع خود به نهاد برای انجام این فعالیت ها کمک کرده و همکاری می کردند اما بتازگی سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده و ارتباط بین مجموعه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی کشور را برای سرعت بخشی به ازدواج دانشگاهیان مشخص کرده است.


منبع:

1401/04/19
20:32:56
5.0 / 5
162
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است