کمپین دانشجویی نه به دخانیات در دانشگاه شریف

کمپین دانشجویی نه به دخانیات در دانشگاه شریف

دانشگاه فارسی: همزمان با هفته ملی مبارزه با دخانیات، کمپین بزرگ دانشجویی نه به دخانیات در دانشگاه صنعتی شریف انجام می شود.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، دکتر حمید یعقوبی رییس مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی شریف اعلام نمود: مراکز مشاوره دو دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری نهادها و سازمان های علمی و آموزشی، کمپین بزرگ دانشجویی «نه به دخانیات» را در هفته ملی مبارزه با دخانیات و طی روزهای ۴ تا ۱۰ خرداد سال جاری برگزار می کنند.
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه اظهار نمود: شعار امسال روز جهانی نه به دخانیات، «دخانیات تهدیدی برای محیط زیست ما» تعیین شده است و به همین دلیل تمرکز این کمپین بر لطمه های وارده بر محیط زیست از طرف صنعت دخانیات است
وی تصریح کرد دخانیات و محیط زیست، دخانیات و دود دست دوم، دخانیات و سلامت جسم و روان و دخانیات؛ دریچه ورود به اعتیاد، چهار محور اصلی این کمپین خواهد بود.
دکتر یعقوبی درباب نحوه ارسال و قالب های مورد پذیرش آثار اظهار داشت: دانشجویان می توانند آثار خودرا در فضای اینستاگرام در ۳ قالب عکس، نوشته و اینفوگرافی منتشر کنند. همین طور دانشجویان اگر هنگام انتشار آثار خود از هشتگ های (نه به دخانیات، دخانیات و محیط زیست، مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی شریف و مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی ایران) استفاده کنند در مسابقه شرکت داده می شوند.
وی در آخر یادآور شد؛ تمامی آثار واصله مورد بررسی داوران قرار می گیرد و به ۶ اثر برتر هر یک مبلغ یک میلیون تومان جایزه تعلق می گیرد.


منبع:

1401/03/09
13:10:37
5.0 / 5
270
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است