آغاز توزیع کارت آزمون المپیاد دانشجویی کشور

آغاز توزیع کارت آزمون المپیاد دانشجویی کشور

توزیع کارت شرکت در بیست و ششمین آزمون المپیاد دانشجویی کشور سال ۱۴۰۰ در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور شروع شد.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایرنا، مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور روز جمعه ۱۹ شهریورماه در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ۱۰گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز برگزار می گردد.
بر اساس اعلام فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در این آزمون هزار و ۲۴۰ نفر شرکت می کنند.
بر این اساس، فرآیند توزیع کارت شرکت در این آزمون از امروز (چهارشنبه ۱۷ شهریورماه) در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع شد.
کارت ورود به جلسه برای دانشجویانی که نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی تعیین شده اقدام نکردند، نکنند، صادر نشده است و امکان شرکت در المپیاد ندارند.
این آزمون ساعت هشت بامداد جمعه به صورت تشریحی شروع می شود و تا ساعت ۱۸ پس از ظهر ادامه دارد.
سازمان سنجش آموزش کشور پیش از این اعلام نموده بود که با عنایت به شیوع بیماری کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است و به منظور جلوگیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.


منبع:

1400/06/17
12:04:09
5.0 / 5
182
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است