آمادگی اداره کل امور اقتصادی و دارایی لرستان برای انجام فعالیتهای مشترک با جهاد دانشگاهی

آمادگی اداره کل امور اقتصادی و دارایی لرستان برای انجام فعالیتهای مشترک با جهاد دانشگاهی

به گزارش دانشگاه فارسی، لرستان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان از آمادگی این اداره کل برای انجام فعالیتهای مشترک با جهاد دانشگاهی استان اطلاع داد.


علی محمدی امروز دهم آبان ماه در نشست مشترک با دکتر فرهاد فرامرزیان سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان که با هدف توسعه همکاریهای مشترک بین این دو مجموعه برگزار شد، اظهار نمود: خوشبختانه در جهاد دانشگاهی ظرفیتهای گوناگونی وجود دارد که ما می توانیم از آنها استفاده بهینه و گسترده ای داشته باشیم.
وی بیان نمود: در حوزه اقتصاد، مطالعات و تحقیقاتی مشترک میتوان با کمک از ظرفیتهای جهاد دانشگاهی در استان انجام بدهیم.
محمدی افزود: تحقیقاتی که انجام خواهند شد بطور قطع کاربردی بوده و می توانند نیازهای استان را تأمین کنند؛ به طور مثال میتوان یک مبحث اقتصادی خاص به صورت یک کار تحقیقاتی را انجام دهیم.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه استان ما همچون استان هایی است که نرخ بیکاری در آن بالاست، افزود: بخشی از بیکاری زاگرس نشینان در ارتباط با مسائل فرهنگی آنهاست که میتوان در لرستان روی این زمینه کار تحقیقاتی انجام داد.
این مسئول در ادامه اظهار داشت: کانون ارزشیابی جهاد دانشگاهی جز کانون های پذیرفته شده است که سطح آن نسبتاً خوب است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان تصریح کرد: نظامی تحت عنوان شایسته سالاری را داریم که برای این مهم از کانون ارزشیابی جهاد دانشگاهی میتوان بهره برد و به ما در تصمیم گیری و تصمیم سازی کمک خواهد نمود.
محمدی در ادامه صحبت هایش به آموزش های جهاد دانشگاهی لرستان اشاره نمود و اضافه کرد: با استفاده از این نهاد می توانیم آموزش های ضمن خدمت برای همکاران اداره کل امور اقتصادی و دارایی لرستان برگزار نماییم.
وی افزود: دوره رسمی رشته شغلی ذی حساب و برای سایر رشته ها، دوره های عمومی و مدیریتی و موارد مورد نیاز را میتوان تعریف و توسط جهاد دانشگاهی لرستان آنها را برگزار کرد.
این مسئول خاطرنشان کرد: در بحث اطلاع رسانی هم از ظرفیت جهاد دانشگاهی در جهت فرهنگسازی برخی از تصمیمات دولت همچون به روزرسانی فضای کسب و کار، مولدسازی و... میتوان بهره برد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان بیان نمود: جهاد دانشگاهی در دهه اخیر نقش پررنگی داشته بطوریکه در بحث تحقیقات و نوآوری که در حوزه علمی درحال رخ دادن است موفق بوده است.
وی افزود: در زمینه های مشترک می توانیم مبادله تفاهمنامه داشته باشیم و با کار کارشناسی از جانب جهاد دانشگاهی امیدواریم زمینه ای ایجاد شود تا بتوانیم از ظرفیتهای این نهاد به خوبی استفاده نماییم.
منبع:

1402/08/11
14:50:31
5.0 / 5
196
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , علمی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دوستان دانشگاه فارسی
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است